تعمیرات لوازم خانگی

تعمیر آبمیوه گیری کاپر

برندهای ایرانی زیادی در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت دارند. بیشتر برندهایی که در ایران فعالیت می کنند، شناخته شده هستند و محصولات آن ها تقریباً در سراسر ایران یافت می شود. با این وجود، برندهای تازه کاری نیز وجود دارند که گمنام مانده اند و افراد زیادی با محصولات آن ها آشنایی ندارند. یکی از این برندها، برند کاپر می باشد. محصولات این برند کیفیت بالایی دارند و می توانند کاربران را راضی نگه دارند. نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری کاپر خدمات خود برای کسانی که از آبمیوه گیری های برند کاپر استفاده می کنند، ارائه می نماید.

کاربران گرامی، با استفاده از خدمات مرکز مجاز تعمیرات هوم خانه می توانید تا 75% در هزینه های تعمیر آبمیوه گیری کاپر صرفه جویی نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری کاپر در تهران

در قدم اول به معرفی راه های ارتباطی نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری کاپر می پردازیم:

 1. روش اول استفاده از شماره تلفن های نمایندگی هوم خانه می باشد. برای تماس با این شماره ها وارد سایت هوم خانه شوید و با دفتر مرکزی نمایندگی تماس بگیرید. به این شکل می توانید مشکلات خود را با کارشناسان فعال نمایندگی در میان بگذارید.
 2. استفاده از فرم درخواست تعمیرات آبمیوه گیری کاپر راه ارتباطی دیگری با نمایندگی تعمیرات هوم خانه می باشد که در صفحه اصلی سایت هوم خانه می توانید آن را مشاهده کنید. شما در این روش باید اطلاعات مورد نیاز فرم درخواست تعمیرات را تکمیل نمایید. بعد از ثبت اطلاعات، باید منتظر بمانید تا کارشناسان ما درخواست شما را بررسی کرده و بهترین تعمیرکار را برای شما انتخاب کنند.
 3. زمانی که با استفاده یکی از 2 روش درخواست تعمیرکار را ارسال کردید، منتظر بمانید تا تعمیرکار مورد نظر به محل شما بیاید و تعمیر آبمیوه گیری کاپر در محل را شروع کند.
 4. در مرحله نهایی ضمانت نامه ای که توسط تعمیرکار داده می شود را دریافت کنید و همچنین یادتان نرود که در نظرسنجی کیفیت کار تعمیرکار شرکت کنید.

نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری کاپر در تهران

نمایندگی های تعمیرات آبمیوه گیری زیادی هستند که تنها در زمان ها و روزهای خاصی خدمات خود را به کاربران ارائه می دهند. از سویی مصرف کنندگان لوازم خانگی افراد معمولی هستند که در روزهای کاری زمان آزاد برای بردن دستگاه خود به نمایندگی تعمیرات ندارند، اما جالب است بدانید که در نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری کاپر همه چیز به صورت دیگری رخ می دهد. چرا که شما می توانید به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته به نمایندگی هوم خانه مراجعه کرده و یا با آن تماس بگیرید و از تعمیرکاران ما بخواهید تا مشکلات شما را در محل خودتان برطرف سازند.

خدمات پس از فروش آبمیوه گیری کاپر به چه صورت است؟

شاید با خود فکر کنید از آنجایی که برند کاپر تازه کار و گمنام است، خدمات پس از فروش ندارد و کاربران نمی توانند به راحتی از خدمات این برند استفاده کنند. در حالی که اینطور نیست! این برند خدمات پس از فروش آبمیوه گیری کاپر را به صورت باکیفیت برای کاربران خود در نظر گرفته است. ولی با این حال ممکن است که تعدادی از مصرف کنندگان از کیفیت این خدمات راضی نباشند! در این صورت پیشنهاد ما به شما این است که از خدمات سایر نمایندگی های تعمیر آبمیوه گیری استفاده کنید و بهترین گزینه ای که پیش رو دارید، استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری کاپر در هوم خانه می باشد.

نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری کاپر در محل و منزل

اگر در استان تهران زندگی می کنید، به هیچ وجه نگران خراب شدن لوازم خانگی خود به ویژه دستگاه های الکتریکی مانند آبمیوه گیری نباشید؛ چرا که نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری کاپر در هوم خانه خدمات خود را در استان تهران به صورت تمام وقت و در محل مشتریان ارائه می دهد. خدمات تعمیر آبمیوه گیری کاپر در محل مزایای زیادی را برای مشتریان عزیز به همراه دارد که از جمله آن ها می توان به مواردی چون حذف هزینه حمل و نقل دستگاه تا محل نمایندگی، کاهش آسیب دیدن دستگاه به دلیل عدم جابجایی و تسریع در روند تعمیرات آبمیوه گیری اشاره کرد. علاوه بر این موضوع شما می توانید تمامی مراحل تعمیرات را به خوبی مشاهده کنید.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری کاپر

مهمترین و قابل توجه ترین ویژگی نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری کاپر قیمت و هزینه مناسب خدمات می باشد. هزینه خدماتی که توسط نمایندگی هوم خانه دریافت می شود، بر اساس نرخ اتحادیه تنظیم شده است و به همین خاطر قیمت های در نظر گرفته شده بسیار منصفانه هستند. البته به غیر از موضوع بالا، دلیلی دیگری نیز وجود دارد که باعث می شود هزینه تعمیر آبمیوه گیری کاپر در نمایندگی هوم خانه بسیار کمتر از سایر نمایندگی ها باشد. بر اساس قانونی که در نمایندگی هوم خانه وجود دارد، تعمیرکاران تنها زمانی مجاز به تعویض قطعات هستند که دیگر راهی برای تعمیر آنها باقی نمانده باشد.

تعرفه خدمات تعمیرات آبمیوه گیری کاپر

با بهره گیری از جدول زیر، می توانید هزینه تعمیر آبمیوه گیری کاپر در محل را محاسبه کنید:

خدمات تعمیرات آبمیوه گیری کاپر هزینه تعمیر آبمیوه گیری کاپر
هزینه تعویض موتور آبمیوه گیری کاپر 500.000 تومان الی 800.000 تومان
هزینه تعویض میکروسوییچ آبمیوه گیری کاپر 70.000 تومان الی 140.000 تومان
هزینه تعویض تیغه آبمیوه گیری کاپر 100.000 تومان الی 500.000 تومان
هزینه تعویض صافی یا فیلتر آبمیوه گیری کاپر 200.000 تومان الی 700.000 تومان
هزینه تعویض کوبل آبمیوه گیری کاپر 100.000 تومان الی 350.000 تومان
هزینه تعویض پارچ آبمیوه گیری کاپر 100.000 تومان الی 500.000 تومان

عیب یابی آبمیوه گیری کاپر

به این نکته مهم دقت داشته باشید که لیست بالا فقط شامل مشکلاتی می شود که به صورت متداول برای آبمیوه گیری ها رخ می دهد. پس ممکن است که مشکلی برای آبمیوه گیری شما رخ دهد که در این لیست نباشد. به خاطر همین موضوع پیشنهاد می شود از تعمیرکاران نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری کاپر بخواهید تا آبمیوه گیری شما را به صورت کامل بررسی کنند. چرا که کسانی که در این نمایندگی در زمینه تعمیرات آبمیوه گیری کاپر فعالیت می کنند، بسیار کارآزموده و مجرب هستند. این موضوع به شما ثابت می کند که کیفیت تعمیرات نمایندگی به شدت نسبت به سایر نمایندگی ها بیشتر شود.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول آبمیوه گیری کاپر توسط تعمیرکار نمایندگی هوم خانه

شما می توانید با مطالعه لیست زیر مشکلات دستگاه خود را به راحتی عیب یابی کنید و مطمئن شوید که مشکلی برای آبمیوه گیری پیش نیامده است. همچنین بهتر است بدانید که مشکلاتی که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم، توسط تعمیرکار متخصص هوم خانه عیب یابی و بررسی شده اند. حتی در صورتی که آبمیوه گیری شما به ظاهر مشکلی نداشت، باز هم پیشنهاد می شود از تعمیرکاران ما بخواهید تا آبمیوه گیری شما را بررسی کنند و مشکلات احتمالی آن را بیابند.

موتور آبمیوه گیری کاپر داغ می کند، برای تعمیر آن چه کاری انجام دهیم؟

 • هر آبمیوه گیری می تواند حجم معینی از میوه را در خود جای دهد. پس در صورتی که بیش از اندازه استاندارد در آبمیوه گیری میوه قرار دهید، موتور آن داغ می کند.
 • محور شفت اصلی را بررسی کنید تا از سلامت آن مطمئن شوید. در صورتی که خودتان نمی توانید این قطعه را بررسی نمایید، بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری کاپر در تهران استفاده نمایید.
 • در صورتی که متوجه دود از موتور شدید، باید هرچه سریع تر نسبت به تعمیر آن اقدام کنید؛ زیرا این مورد خبر از نیم سوز شدن موتور می دهد.
 • میوه هایی سخت مثل آناناس را در آبمیوه گیری نریزید؛ چرا که فشار زیادی به دستگاه وارد می کنند.

آبمیوه گیری کاپر به خوبی نمی چرخد، برای عیب یابی و تعمیر آن چه اقداماتی لازم است؟

یکی از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای آبمیوه گیری ها رخ دهد، این است به خوبی نمیچرخند. برای عیب یابی این مشکل ابتدا باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • در مرحله ابتدایی سیم ها و کلیدها را بررسی کنید تا مطمئن شوید جریان برق در آن ها وجود دارد.
 • پایانه های کلید را نیز بررسی کرده و مقدار جریان ورودی آن ها را اندازه گیری کنید.

توجه کنید در صورتی که این قطعات دچار خرابی شده باشند، دستگاه به خوبی نمی چرخد. در نتیجه برای تعمیر آن ها توصیه می شود با نزدیک ترین شعبه از نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری کاپر در محل تماس بگیرید.

علت صدا و لرزش آبمیوه گیری کاپر در حین کار  ازچیست؟ نحوه تعمیر و رفع عیب به چه صورت است؟

 • در قدم اول بویین و بلبرینگ را گریس کاری کنید. به احتمال زیاد با گریس کاری این مشکل برطرف می شود.
 • در صورتی که این مشکل هنوز وجود داشت، باید این دو قطعه را بررسی و در صورت نیاز تعمیر کنید. به این جهت بهتر است که با نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری کاپر در هوم خانه تماس حاصل نمایید.
 • بین بویین و تیغه فضایی وجود دارد که وجود شی خارجی در این فضای مابین می تواند دلیل لرزش و صدای آبمیوه گیری در حین کار باشد.
 • وزن تیغه خردکننده باید به صورت مساوی بین تمامی قطعات پخش شود. در صورتی که این مورد رعایت نشود، باید از تعمیرکاری متخصص بخواهید تا این قطعه را تعمیر کند.

برای رفع بوی نامطبوع آبمیوه گیری کاپر چه کاری انجام دهیم؟

ممکن است که گاهی اوقات از دستگاه بوی بدی به مشام برسد. منظور از بوی نامطبوع، بویی شبیه به بوی سوختن است.

 • در صورتی که موتور دستگاه سوخته باشد، این مشکل رخ می دهد.
 • در صورت نشت مایعات به داخل دستگاه و برخورد آن با قطعات الکتریکی ممکن است آن ها بسوزند و بوی بدی از دستگاه بلند شود.
 • اگر موتور دستگاه رطوبت گرفته باشد، باز هم این مشکل رخ می دهد. برای رفع این مورد می توانید موتور را خارج کرده و آن را با دستمالی خشک کنید.

از آنجایی که بیشتر این نشانه ها به قسمت های داخلی و حساس آبمیوه گیری مرتبط هستند، پیشنهاد می شود که از تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری کاپر بخواهید تا مشکل شما را حل کنند.

چرا آبمیوه گیری کاپر روشن نمی شود؟ نحوه تعمیرات آن در این مواقع

اورلود قطعه ای است که در تمامی لوازم برقی وجود دارد. این قطعه وظیفه دارد در صورتی که اتفاقی خارج از برنامه برای آبمیوه گیری رخ دهد، آن را خاموش سازد. در مرحله ابتدایی قطعه این را مورد بررسی قرار دهید تا مطمئن شوید مشکلی برای آن پیش نیامده باشد.

 • در مرحله دوم یاتاقان ها را بررسی کنید و مطمئن شوید که مشکلی ندارند.
 • در مرحله آخر نیز پروانه های خنک کننده دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.

اگر خودتان قادر به بررسی این سه قطعه نیستید، بهتر است که با نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری کاپر تماس حاصل فرمایید.

علت خاموش شدن آبمیوه گیری کاپر در حین کار از چیست؟ چه اقداماتی برای تعمیرات آبمیوه گیری کاپر انجام دهیم؟

 • ابتدا اورلود را بررسی کنید و مطمئن شوید که این قطعه مشکلی ندارد.
 • قطعات بعدی که باید مورد بررسی قرار بگیرند، پروانه های خنک کننده هستند.
 • فشار بیش از اندازه نیز باعث به وجود آمدن این مشکل می شود.
 • قطعه دیگری که باید مورد بررسی قرار بگیرد، سوییچ دستگاه می باشد.
 • به صورت کلی این مشکل با سیستم برقی آبمیوه گیری در ارتباط است و پیشنهاد می شود که از تعمیرکار بخواهید این مشکل را مورد بررسی قرار دهد.

پیشنهاد می کنیم که از خدمات نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری کاپر استفاده کنید تا این مشکل را برطرف کنید.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری کاپر هوم خانه چه مزایایی دارد؟

نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری کاپر بیش از نیم قرن است که در زمینه تعمیرات آبمیوه گیری های برندهای مختلف فعالیت دارد. به همین خاطر در صورتی که از خدمات نمایندگی ما استفاده کنید، می توانید از مزایای ویژه ای بهره مند شوید:

 • تمامی خدمات تعمیر آبمیوه گیری کاپر در محل و منزل کاربران ارائه می شود.
 • هوم خانه در تمامی ساعات شبانه روز و در همه روزهای هفته خدمات خود را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
 • قطعات جایگزینی که توسط نمایندگی ما ارائه می شود، از کیفیت بسیار بالایی بهره مند هستند.
 • هوم خانه ضمانت نامه ای یک ساله تعمیرات آبمیوه گیری کاپر به مشتریان خود ارائه می دهد که این موضوع کیفیت تعمیرات را ضمانت می کند.

تعمیر آبمیوه گیری کاپر در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

تعمیر آبمیوه گیری کاپر در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

تعمیر آبمیوه گیری کاپر در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

تعمیر آبمیوه گیری کاپر در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

تعمیر آبمیوه گیری کاپر در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

امتیاز


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست