تعمیرات لوازم خانگی

تعمیر آبمیوه گیری همیلتون

آبمیوه گیری های همیلتون یکی از بهترین و باکیفیت ترین محصولات موجود در بازار هستند که در میان مصرف کنندگان ایرانی طرفداران زیادی دارند. اگر شما نیز از افرادی هستید که از این محصول در آشپزخانه خود استفاده می کنید و اخیرا با بروز خرابی در آن مواجه شده اید و نیازمند عیب یابی و تعمیر آبمیوه گیری همیلتون خود می باشید، به شما توصیه می کنیم تا در این مقاله از هوم خانه با نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری همیلتون همراه باشید تا با کمک تعمیرکاران و تکنسین های مجرب این محصول به عیب یابی آن بپردازیم.

کاربران گرامی، با استفاده از خدمات مرکز مجاز تعمیرات هوم خانه می توانید تا 75% در هزینه های تعمیر آبمیوه گیری صرفه جویی نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری همیلتون در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری همیلتون در هوم خانه به صورت زیر است:

 1. ابتدا باید برای ثبت درخواست تعمیرات آبمیوه گیری همیلتون با نمایندگی مجاز هوم خانه تماس بگیرید. همچنین می توانید فرم درخواست تعمیرات مجموعه را نیز به صورت آنلاین تکمیل نمایید.
 2. پس از ثبت درخواست و اطلاعات شما در سیستم، نام تعمیرکار و کد اشتراک برای شما ارسال می گردد.
 3. تعمیرکار مربوطه طی مدت زمان کمتر از یک ساعت برای تعمیر آبمیوه گیری همیلتون در محل حاضر می شود.
 4. پس از اتمام کار تعمیرات، ضمانت نامه و گارانتی معتبر تقدیم شما شده و برای نحوه ارائه خدمات از شما نظرسنجی صورت می گیرد.

نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری همیلتون در تهران

نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری همیلتون با دارا بودن کادری از تعمیرکاران متخصص و به روزترین تجهیزات در کوتاه ترین زمان ممکن آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز است. متخصصین این نمایندگی با داشتن سال ها تجربه در زمینه تعمیرات آبمیوه گیری همیلتون توانسته اند بالاترین میزان سطح رضایت مشتریان را به دست آورند. همچنین خدمات این مجموعه در کلیه روزهای هفته و به صورت ۲۴ ساعته صورت می گیرد. به همین دلیل است که اکثر مصرف کنندگان هوم خانه را برای تعمیر و عیب یابی دستگاه خود انتخاب می نمایند.

خدمات پس از فروش آبمیوه گیری همیلتون به چه صورت است؟

یکی از مسائلی که معمولا مصرف کنندگان پس از خرابی آبمیوه گیری خود به دنبال استفاده از آن هستند، گارانتی و خدمات پس از فروش  آبمیوه گیری همیلتون می باشد. خدمات گارانتی نمایندگی آبمیوه گیری همیلتون در ایران تنها توسط برخی از شرکت های داخلی به صورت محدود ارائه می شود. برای استفاده از خدمات تعمیرات این نمایندگی ها می توانید با شماره گارانتی دستگاه تماس بگیرید. در صورتی که از این خدمات رضایت کافی نداشتید و یا مدت زمان گارانتی دستگاه به پایان رسیده است، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری همیلتون در هوم خانه استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری همیلتون در محل و منزل

نداشتن وقت کافی برای انتقال دستگاه معیوب به نمایندگی و همچنین هزینه های حمل و نقل، یکی از مشکلاتی که مصرف کنندگان در هنگام خرابی آبمیوه گیری همیلتون با آن مواجه می شوند. یکی از بهترین گزینه ها برای تعمیر دستگاه در این مواقع، استفاده از خدمات تعمیر آبمیوه گیری همیلتون در محل است. با استفاده از خدمات تعمیرات آبمیوه گیری همیلتون در محل، دستگاه شما در کوتاه ترین زمان و بدون انتقال به نمایندگی توسط تعمیرکاران متخصص هوم خانه تعمیر می شود. همچین در صورت تعمیر دستگاه در محل و منزل شما، امکان نظارت مستقیم بر روی عملکرد تکنسین متخصص نیز وجود دارد.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری همیلتون

هزینه تعمیر آبمیوه گیری همیلتون مستقیما به میزان خرابی دستگاه بستگی دارد. همچنین در صورتی که آبمیوه گیری نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، استفاده از قطعات باکیفیت نیز هزینه تعمیرات را تحت تاثیر قرار می دهد. نمایندگی مجاز هوم خانه هزینه تعمیرات خود را مطابق با نرخ مصوبی که توسط اتحادیه اعلام می شود، تعیین می نماید. از این رو هزینه دریافت شده بسیار مناسب و به صرفه خواهد بود. تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری همیلتون پس از عیب یابی دقیق دستگاه، هزینه تعمیرات را به مشتری اطلاع می دهند و پس از رضایت مشتری اقدام به تعمیر آبمیوه گیری در محل می نمایند.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول آبمیوه گیری همیلتون توسط تعمیرکار نمایندگی هوم خانه

در بسیاری از مواقع هنگام استفاده از آبمیوه گیری همیلتون ممکن است مشکلاتی برای دستگاه پیش بیاید. در این بخش قصد داریم چندین مورد از مشکلات و ایرادات متداول در آبمیوه گیری همیلتون را برای شما عزیزان توضیح دهیم:

علت روشن نشدن آبمیوه گیری چیست؟ برای تعمیرات و رفع ایراد آبمیوه گیری همیلتون چه کنیم؟

روشن نشدن آبمیوه گیری از مشکلات رایجی است که در این محصول رخ می دهد. برای تعمیر آبمیوه گیری همیلتون در این مواقع به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • ممکن است ایراد از دکمه روشن خاموش دستگاه، خارج شدن سیم های مدار از جای خود، خراب شدن قطعه اورلود و خرابی یا نیم سوز شدن موتور دستگاه باشد.
 • ممکن است نرسیدن جریان برق به دستگاهی یا خرابی پریز یا دو شاخه دستگاه و یا پارگی سیم دلیل روشن نشدن دستگاه باشد.
 • در صورتی که مشکل دستگاه از نوع فنی است و نیاز به تخصص و مهارت دارد، باید برای تعمیر آن از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید.

علت لرزش و صدای زیاد آبمیوه گیری چیست؟ چگونه برای تعمیر آبمیوه گیری همیلتون اقدام کنیم؟

لرزش و صدای زیاد آبمیوه گیری یکی از مشکلاتی است که ممکن است شما نیز آن را تجربه کرده باشید. برای تعمیر و رفع عیب آبمیوه گیری همیلتون موارد زیر را به کار بگیرید:

 • لرزش و صدای زیاد آبمیوه گیری می تواند به دلیل محل قرار گیری دستگاه باشد که باید دستگاه را در جای هموار و صاف قرار دهید.
 • ممکن است تفاله زیادی درون دستگاه جمع شده باشد و باعث ایجاد صدا در حین کار گردد که باید آن را تخلیه کنید.
 • همچنین سفت بسته نشدن گیره های دستگاه می تواند موجب ایجاد صدای غیرعادی شود که باید بعد از باز کردن دستگاه، گیره های آن را محکم ببندید.

در صورتی که قادر به رفع مشکل دستگاه خود نیستید، می توانید با نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری همیلتون تماس حاصل نمایید.

علت خاموش شدن آبمیوه گیری در حین کار چیست؟ راهکار تعمیر آبمیوه گیری همیلتون در این مواقع

در صورت خاموشی دستگاه به هنگام کار، از نکات زیر برای تعمیرات آبمیوه گیری همیلتون در محل استفاده کنید:

 • به طور کلی در داخل دستگاه آبمیوه گیری قطعه ای به نام قطعه اورلود وجود دارد که به عنوان محافظ الکتریکی مدار دستگاه عمل می کند.
 • در صورت خراب شدن این قطعه دستگاه به صورت خودکار خاموش می گردد.
 • در صورتی که موتور نیم سوز شده باشد نیز این قطعه عمل نمی کند.
 • از آنجایی که بررسی این قطعه امری کاملا فنی است، بهتر است از تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری همیلتون کمک بگیرید.

علت داغ کردن موتور آبمیوه گیری چیست؟ چگونه به تعمیرات آبمیوه گیری همیلتون بپردازیم؟

در صورت داغ کردن موتور دستگاه، برای تعمیر آبمیوه گیری همیلتون به بررسی نکات زیر اقدام نمایید:

 • ممکن است قرارگیری دستگاه بر روی محل نامناسب مانند موکت یا فرش باعث ایجاد این مشکل شده باشد که در نتیجه فن دستگاه به خوبی عمل نخواهد کرد.
 • اگر از دستگاه آبمیوه گیری به صورت یکسره و مداوم استفاده شود نیز موتور آن داغ خواهد کرد.
 • استفاده بیش از اندازه میوه در دستگاه برای آبگیری نیز باعث وارد شدن فشار به موتور و داغ کردن آن خواهد شد.
 • نیم سوز شدن موتور و آرمیچر دستگاه نیز از دلایل ایجاد این مشکل است که برای تعمیر آن باید از نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری همیلتون کمک بگیرید.

چرا آب میوه از دستگاه نشت می کند؟ نحوه عیب یابی و تعمیر آبمیوه گیری همیلتون به چه صورت است؟

نشت آبمیوه هم یکی از ایراداتی است که در آبمیوه گیری رخ می دهد و می تواند مشکلات زیادی را ایجاد نماید. جهت تعمیر و رفع عیب آبمیوه گیری همیلتون نکات زیر را بررسی نمایید:

 • ممکن است شکستن قسمتی از دستگاه موجب بروز این مشکل شده باشد که باید به دقت آن را بررسی نمایید.
 • جمع شدن تفاله زیاد درون دستگاه نیز می تواند از عوامل بروز این مشکل باشد.
 • آب بندی دستگاه را نیز باید به دقت کنترل کنید.
 • در صورت عدم رفع مشکل نشتی در دستگاه، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری همیلتون در هوم خانه استفاده کنید.

عیب یابی و تعمیرات آبمیوه گیری همیلتون توسط تعمیرکار نمایندگی هوم خانه

به طور کلی عدم رعایت نکات نگهداری صحیح و یا استفاده طولانی مدت از آبمیوه گیری همیلتون در برخی از مواقع باعث بروز مشکلات بسیار جدی در دستگاه می شود که این مشکلات تنها باید توسط افراد متخصص برطرف شوند. تعمیرکار نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری همیلتون در هوم خانه به ایرادات متداول انواع آبمیوه گیری ها آشنایی داشته و به سرعت می تواند مشکل دستگاه را تشخیص دهد. در نمایندگی تعمیرات هوم خانه، روند عیب یابی و تعمیر آبمیوه گیری همیلتون به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری همیلتون در هوم خانه چه مزایایی دارد؟

نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری همیلتون در تهران، یکی از بهترین و معتبرترین مراکز تعمیر آبمیوه گیری همیلتون محسوب می شود. این مجموعه کلیه مشکلات و ایرادات مربوط به آبمیوه گیری را شناسایی کرده و به کمک تکنسین های خبره خود آنها را به بهترین شکل برطرف می کند. همچنین در این مرکز تنها از قطعات اصل و فابریک برای آبمیوه گیری همیلتون استفاده می شود. تمامی خدمات ارائه شده توسط نمایندگی هوم خانه همراه با گارانتی معتبر بوده و با کمترین هزینه انجام می شود.

تعمیر آبمیوه گیری همیلتون در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

تعمیر آبمیوه گیری همیلتون در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

تعمیر آبمیوه گیری همیلتون در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

تعمیر آبمیوه گیری همیلتون در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

تعمیر آبمیوه گیری همیلتون در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست