تعمیرات لوازم خانگی

تعمیر آبمیوه گیری آلونسا

برند آلونسا شاید برند آشنایی به نظر نرسد، ولی بد نیست بدانید که این برند یکی از پرمحصول ترین برندهای موجود در دنیا می باشد. برند آلونسا در زمینه های مختلفی فعالیت می کند ولی مهمترین محصولاتی که از این برند به بازار عرضه شده اند، لوزام آشپزخانه هستند. اگر به دنبال خرید یک آبمیوه گیری مناسب هستید، آبمیوه گیری آلونسا می تواند گزینه مناسبی برای خرید باشد. همچنین در صورت بروز مشکل پس از خرید و استفاده می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری آلونسا در هوم خانه استفاده نمایید. خدمات تعمیرات هوم خانه با کیفیت بالا و قیمت پایین عرضه می شوند.

کاربران گرامی، با استفاده از خدمات شرکت تعمیرات لوازم خانگی هوم خانه می توانید تا 75% در هزینه های تعمیر آبمیوه گیری آلونسا صرفه جویی نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری آلونسا در تهران

اول از هر چیز بهتر است که روش های برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری آلونسا را مورد بررسی قرار دهیم:

 1. از شماره تلفن های موجود در سایت استفاده کنید و با ما تماس بگیرید. سپس مشکلات خود را برای کارشناسان ما شرح دهید. در این مرحله باید کمی صبر کنید تا کارشناسان بر اساس مشکلات شما تعمیرکار قابلی را انتخاب کرده و او را به محل شما بفرستند.
 2. اگر نمی خواهید که حرف بزنید، بنویسید! نمایندگی ما در سایت، فرم درخواست تعمیرات آبمیوه گیری آلونسا را قرار داده است. می توانید آن فرم را پر کنید و به این شکل درخواست خود را در سایت ثبت کنید. سپس کمی صبر کنید تا کارشناسان مشکلات شما را بررسی کنند و تعمیرکاری متخصص را به محل شما اعزام نمایند.
 3. زمانی که خدمات تعمیر آبمیوه گیری آلونسا در محل به اتمام رسید، از تعمیرکار ما ضمانت نامه نمایندگی را دریافت کنید. همچنین در نظرسنجی که توسط تعمیرکار ارائه می شود، شرکت نمایید.

نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری آلونسا در تهران

برخلاف سایر نمایندگی های تعمیرات که ساعت کاری مشخصی دارند و کاربران باید در آن زمان به نمایندگی مراجعه کنند، نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری آلونسا خدمات خود را در 24 ساعت شبانه روز به کاربران خود ارائه می دهد. همچنین شما حتی می توانید در روزهای تعطیل نیز از خدمات ما استفاده کنید و مشکلات خود را برطرف سازید. از آنجا که نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری در هوم خانه در تمامی نقاط تهران از جمله جنوب، شرق، غرب و شمال شعبه دارد، به سرعت تعمیرکاران خود را به منزل و یا محل کاربران می فرستد و این موضوع باعث می شود که دیگر شما زمان زیادی را منتظر تعمیرکار نمانید.

خدمات پس از فروش آبمیوه گیری آلونسا به چه صورت است؟

خدمات پس از فروش برند آلونسا کیفیت قابل قبولی دارد. در صورتی که از این خدمات استفاده کنید، می توانید بیشتر مشکلات مربوط به آبمیوه گیری خود را برطرف نمایید. با این حال ممکن است که مشکلاتی برای شما پیش آمده باشد که خدمات پس از فروش آبمیوه گیری آلونسا آن ها را پوشش ندهد و یا اینکه شما از خدمات پس از فروش این شرکت رضایت نداشته باشید. در این صورت شما باید به نمایندگی های معتبر تعمیر آبمیوه گیری مراجعه کنید. گزینه های زیادی پیش روی شما قرار دارند ولی به جای اینکه به نمایندگی های نامعتبر اعتماد کنید، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری آلونسا استفاده کنید و در سریع ترین زمان ممکن دستگاه خود را تعمیر نمایید.

نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری آلونسا در محل و منزل

فرستادن وسیله مورد نظر به نمایندگی جهت تعمیر مشکل بزرگی است که برای کاربران پیش می آید. هزینه پیک، ترافیک های سنگین، نبود جای پارک، صرف زمان طولانی فقط ساده ترین مشکلاتی هستند این موضوع باعث به وجود آمدن آن ها می شود. نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری آلونسا در مجموعه هوم خانه این مشکل را نیز برطرف کرده است؛ زیرا به جای اینکه وسیله شما را دریافت کند و به تعمیرکار تحویل دهد، تعمیرکار را به محل شما می فرستد! استفاده از خدمات تعمیر آبمیوه گیری آلونسا در محل باعث می شود که تمامی مشکلات بالا برطرف شوند و شما دیگر برای استفاده از خدمات به مشکلی برنخورید.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری کاراجا

یکی از نکات مثبت نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری آلونسا در هوم خانه پایین بودن هزینه تعمیرات در آن است. این نمایندگی هزینه خدمات خود را بر اساس تعرفه اتحادیه تعیین کرده است و به خاطر همین موضوع، قیمت های تمام شده تعمیرات آن بسیار منصفانه می باشد.

همچنین باید بدانید که سیاست های کاری نمایندگی در جهت کاهش هزینه تعمیر آبمیوه گیری آلونسا کاربران می باشد. بر این اساس تعمیرکاران فقط زمانی مجاز هستند قطعات را تعویض کنند که دیگر راه حلی برای تعمیر آن ها باقی نمانده باشد. این موضوع باعث می شود که کاربران دیگر هزینه اضافی برای خرید قطعه جدید صرف نکنند و هزینه تعمیرات کاهش یابد.

تعرفه خدمات تعمیرات آبمیوه گیری آلونسا

با استفاده از جدول زیر، می توانید به راحتی هزینه تعمیر آبمیوه گیری آلونسا را برآورد کنید:

خدمات تعمیرات آبمیوه گیری آلونسا هزینه تعمیر آبمیوه گیری آلونسا
هزینه تعویض موتور آبمیوه گیری آلونسا 500.000 تومان الی 800.000 تومان
هزینه تعویض میکروسوییچ آبمیوه گیری آلونسا 70.000 تومان الی 140.000 تومان
هزینه تعویض تیغه آبمیوه گیری آلونسا 100.000 تومان الی 500.000 تومان
هزینه تعویض صافی یا فیلتر آبمیوه گیری آلونسا 200.000 تومان الی 700.000 تومان
هزینه تعویض کوبل آبمیوه گیری آلونسا 100.000 تومان الی 350.000 تومان
هزینه تعویض پارچ آبمیوه گیری آلونسا 100.000 تومان الی 500.000 تومان

عیب یابی آبمیوه گیری آلونسا

دستگاه های الکتریکی خواه و ناخواه بعد از مدتی استفاده دچار مشکلاتی می شوند که می توان تنها با یک تماس با نمایندگی تعمیرات آن ها را رفع کرد. البته باید به این موضوع مهم دقت کنید که مشکلات بالا فقط مشکلات متداول آبمیوه گیری ها هستند. در نتیجه به غیر از مشکلات بالا، ممکن است که مشکلاتی دیگری نیز برای دستگاه شما رخ دهد. از همین رو بهتر است که به صورت دوره ای و بعد از استفاده های طولانی مدت دستگاه توسط تعمیرکار متخصص بررسی و سرویس شود. دقت داشته باشید که خدمات نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری آلونسا توسط تعمیرکارانی مجرب و کارآزموده انجام می شود، این موضوع خبر از کیفیت بالای تعمیرات در هوم خانه می دهد.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول آبمیوه گیری آلونسا توسط تعمیرکار نمایندگی هوم خانه

آیا میخواهید با مشکلات متداولی که برای آبمیوه گیری ها رخ می دهد، آشنا شوید؟ پیشنهاد ما این است که لیست زیر را مطالعه نمایید و با نشانه های مشکلات متداول آبمیوه گیری آشنا شوید. این موضوع باعث می شود که مشکلات آبمیوه گیری خود را تشخیص دهید و به تعمیرکاران و کارشناسان کمک کنید تا سریع تر آبمیوه گیری شما را تعمیر کنند.

چگونه مشکل داغ کردن موتور آبمیوه گیری آلونسا را رفع کنیم؟

 • بیش از اندازه استانداردی که برای دستگاه تعیین شده است، در آن میوه نریزید.
 • محور شفت اصلی اولین قطعه ای می باشد که باید مورد بررسی قرار بگیرد.
 • اگر موتور نیم سوز شود، داغ می کند. نیم سوز شدن موتور نشانه های نسبتاً زیادی دارد که یکی از مهمترین آن ها بلند شدن دود از موتور می باشد.
 • میوه های سخت مانند آناناس را در آبمیوه گیری های معمولی نریزید. این موضوع باعث می شود که به موتور فشار مضاعف وارد شود.

اگر با بررسی همه موارد بالا مشکل داغ کردن دستگاه شما حل نشد، بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری آلونسا در تهران استفاده نمایید.

چرا آبمیوه گیری آلونسا به خوبی نمی‌ چرخد؟ برای تعمیرات چه کنیم؟

برای حل مشکل درست نچرخیدن آبمیوه گیری باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • در اولین مرحله باید جریان برق ورودی به سیم را اندازه گیری نمایید. به این منظور از ابزارهای جریان سنج استفاده کنید.
 • پایانه های کلید را نیز باید مورد بررسی قرار دهید تا مطمئن شوید که به اندازه کافی به آن ها برق می رسد.

اگر متوجه خرابی این قطعات و عدم وجود برق در آن ها شدید، توصیه می شود با نزدیک ترین شعبه از نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری آلونسا در محل تماس بگیرید و از تعمیرکاران هوم خانه جهت رفع مشکلتان کمک بخواهید.

تعمیرکار هوم خانه چه نظری در مورد رفع مشکل صدا و لرزش آبمیوه گیری آلونسا دارد؟

 • بویین و بلبرینگ قطعاتی هستند که در به وجود آمدن این مشکل تاثیرگذارند. در مرحله اول آن ها را گریس کاری کنید. به احتمال خیلی زیاد مشکل شما حل خواهد شد.
 • در صورتی که این مشکل هنوز هم وجود داشت، باید این دو قطعه تعمیر شوند. برای این کار باید به تعمیرکار مراجعه کنید.
 • بین بویین و تیغه فضای خالی وجود دارد. در صورتی که جسمی در این فضا قرار گرفته است، آن را خارج کنید.
 • وزن تیغه دستگاه باید به صورتی پخش شود که به سمتی فشار نیاورد و به دیواره ها برخورد نکند. به همین خاطر در مرحله نهایی این قطعه باید بررسی شود.

اگر بعد از بررسی موارد بالا مشکل صدا و لرزش دستگاه برطرف نشد، بهتر است سریعا با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری آلونسا در هوم خانه تماس حاصل نمایید.

بوی نابد آبمیوه گیری آلونسا را چگونه برطرف کنیم؟

 • اول از همه باید بررسی کنید که موتور آبمیوه گیری سالم و یا اینکه سوخته است. در صورت سوختگی بوی بدی از دستگاه بلند می شود و باید موتور را تعمیر کنید.
 • توجه کنید که مایعات نباید به قسمت های الکتریکی دستگاه برخوردار کنند؛ زیرا باعث سوختن آن قسمت ها می شوند.
 • موتوری که رطوبت گرفته باشد، باعث می شود بویی شبیه به سوختگی از دستگاه خارج شود. برای رفع این مشکل موتور را خارج کنید و با دستمال آن را خشک کنید.

از آنجایی که بیشتر این نشانه ها به قسمت های داخلی و حساس آبمیوه گیری مرتبط هستند، پیشنهاد میشود که از تعمیرکار نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری آلونسا بخواهید تا مشکل شما را حل کنند.

برای رفع کردن مشکل خاموش شدن ناگهانی آبمیوه گیری آلونسا، چه اقداماتی لازم است؟

اورلود که محافظ الکتریکی نیز نامیده می شود، در تمامی دستگاه های الکتریکی وجود دارد. این قطعه وظیفه دارد در صورتی که برای دستگاه مشکلی غیرمنتظره پیش بیاید، دستگاه را خاموش کند و یا اینکه اجازه ندهد روشن شود. برای حل مشکل روشن نشدن آبمیوه گیری یا خاموش شدن آن حین کار در مرحله اول خود این قطعه باید مورد بررسی قرار بگیرد.

 • پروانه های خنک کننده دستگاه را مورد بررسی قرار دهید و مطئمن شوید که کار خود را به درستی انجام می دهند.
 • برای جلوگیری از بروز این مشکل فشار زیادی به دستگاه وارد نکنید.
 • سوییچ دستگاه را نیز مورد بررسی قرار دهید و مطمئن شوید که کار خود را به درستی انجام می دهد.
 • سیستم برقی باید به صورت کامل بررسی شود تا مطمئن شوید مشکلی برای آن پیش نیامده است.

پیشنهاد می کنیم که از خدمات نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری آلونسا استفاده کنید تا این مشکل را برطرف کنید.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری آلونسا هوم خانه چه مزایایی دارد؟

نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری آلونسا در هوم خانه سال های زیادی است که در زمینه تعمیر لوازم خانگی و به خصوص آبمیوه گیری فعالیت می کند و همیشه سعی کرده است که خدمات باکیفیتی را به کاربران خود ارائه دهد. در صورتی که از خدمات نمایندگی ما استفاده کنید، از مزایای خاصی بهره مند خواهید شد:

 • تمامی کسانی که در مجموعه با فعالیت می کنند، کارآزموده و مجرب هستند.
 • اگر تعمیر قطعه خراب شده ممکن نباشد، نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری آلونسا بهترین قطعه را جایگزین قطعه خراب می کند.
 • شما می توانید به صورت شبانه روزی از خدمات تعمیرت آبمیوه گیری آلونسا استفاده کنید.
 • بعد از پایان تعمیرات از شما راجع به کیفیت خدمات ارائه شده نظرسنجی شده و نظرات شما در روند کار مجموعه اعمال می شود.

تعمیر آبمیوه گیری آلونسا در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

تعمیر آبمیوه گیری آلونسا در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

تعمیر آبمیوه گیری آلونسا در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

تعمیر آبمیوه گیری آلونسا در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

تعمیر آبمیوه گیری آلونسا در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425
امتیاز


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست