نمایندگی ژانومه

نمایندگی ژانومه
نمایندگی مجاز تعمیرات
ژانومه
021-88972003

نمایندگی ژانومه (Janome)

شرکت ژانومه Janome در سال 1921 به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان چرخ خیاطی و اتو پرس کار خود را در ژاپن آغاز کرد. شروع به کار این شرکت با تولید چرخ خیاطی بود. در آن سال فردی به نام بوساکا سیستم قرقره فلزی چرخنده را جایگزین میله سنتی دوخت کرد و استقبال مردم از این مدل موجب تولید انبوه چرخ خیاطی شد. با توجه به اینکه در فرهنگ ژاپنی قرقره به چشم مار تشبیه شده نام این شرکت ژانومه یعنی همان چشم مار نام‌گذاری شد. نمایندگی ژانومه سعی کرده که این برند را در سطع جهان گسترش دهد تا همچون چشم مار همه دنیا را به سمت خود خیره کند.

شرکت ژانومه در طول سالیان تولید خود با تحقیقات کاربردی و انجام مطالعات احیاگرانه سعی بر این داشته تا با ارتقای کیفیت و تنوع محصولات خود بهترین محصولات را در سطح ملی و بین‌المللی تولید کرده و از بالاترین میزان سطح رضایت مشتریان برخوردار باشد. نمایندگی‎ ژانومه در سراسر دنیا با شناسایی نیاز مشتریان و پاسخگویی به آن درصدد حفظ ارزش‌های شرکت فعالیت می‌کنند و یکی از علل موفقیت ژانومه وفاداری بیش ‌از پیش نمایندگی‌ های ژانومه در سراسر دنیا است. شرکت ژانومه همچنین برند النا Elna را نیز خریداری کرده و مالک آن می‌باشد.

هوم خانه نمایندگی تعمیرات ژانومه در تهران است که خدمات تعمیرات محصولات ژانومه Janome را به بهترین شکل و در کوتاه‌ ترین زمان ممکن در سطح شهر تهران به مشتریان ارائه می‌نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با هوم خانه تماس حاصل نمایید.

تعمیر اتو پرس ژانومه

تعمیر اتو پرس ژانومه

اتو بخار پرسی ژانومه یکی از محصولات این برند است که کارایی بسیاری داشته و در اکثر خانه های ایرانی مشاهده می شود. برای این که بتوانید از خدمات تعمیر اتو پرس ژانومه استفاده کنید، لازم است نکاتی را بدانید و با خدمات نمایندگی تعمیرات اتو پرس ژانومه در تهران بیش تر آشنا شوید.

12 آذر 1400
0 دیدگاه
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ژانومه

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ژانومه

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ژانومه Janome در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید. جاروبرقی ژانومه یکی از برترین تولیدات این برند ژاپنی است که از قابلیت های متنوعی برخوردار می باشد. یکی از دغدغه های […]

3 خرداد 1399
0 دیدگاه
نمایندگی تعمیرات ژانومه

نمایندگی تعمیرات ژانومه

هوم خانه نمایندگی تعمیرات ژانومه در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیرات لوازم خانگی ژانومه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نمایند. اگر در گروه هنرمندان بخش دوخت و دوز قرار دارید، برند ژانومه را به خوبی می شناسید. این برند ژاپنی که […]

16 اسفند 1398
1 دیدگاه