نمایندگی مونوتک

نمایندگی مونوتک
نمایندگی مجاز تعمیرات
مونوتک
021-88972003

نمایندگی مونوتک (Monotec)

برند مونوتک Monotec یک برند مشهور و معروفی برای محصولات برقی است که کار خود را در سال 1388 در ایران آغاز کرد و هم اکنون در بین خانواده های ایرانی محبوبیت خوبی را بدست آورده است. نمایندگی مونوتک سعی کرده است در تمام محصولات خود طراحی زیبا و فناوری نو را بکار ببرد تا عملکرد ایده آلی برای شما به ارمغان بیاورد.

محصولات این برند معروف شامل آبمیوگیری، مخلوط کن، اسموتی ساز، آبمیوگیری و مخلوط کن، آب پرتقال گیری، خردکن، همزن با خردکن، همزن، گوشت کوب برقی، توستر، قهوه ساز، آسیاب قهوه، کتری برقی، چای ساز، سماور برقی، جاروبرقی ایستاده، جاروبرقی، پلوپز، ساندویچ ساز و گریل، سرخ کن، پنکه، اتو می باشد.این برند محصولات لوازم خانگی متنوع با شرایط زندگی ایرانی را تولید کرده تا سنت و تکنولوژی در کنار هم مهمان خانه شما باشد. شعار برند مونوتک برای تجربه زندگی راحت می باشد که با استفاده از تولید با کیفیت بالا در یکی ازبهترین شرکت تولید کننده لوازم خانگی درآسیا، سال های طولانی را در تولید لوازم خانگی در دنیا پیشرو بوده است.

هوم خانه با دارا بودن یک مرکز تعمیراتی به نام نمایندگی تعمیرات مونوتک توانسته است خدمت ارزنده ای به مشتریان خود انجام دهد و تمامی محصولات تولید شده توسط این برند را به طور تخصصی تعمیر کند.

تعمیر آبمیوه گیری مونوتک

تعمیر آبمیوه گیری مونوتک

خدمات تعمیر آبمیوه گیری مونوتک یکی از خدماتی است که نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری مونوتک ارائه می دهد. اگر شما هم تصمیم دارید که عیب یابی آبمیوه گیری مونوتک را به شخصه انجام دهید، توصیه می کنیم که این مطلب از هوم خانه را تا انتها دنبال کنید.

15 تیر 1401
0 دیدگاه
تعمیر مخلوط کن مونوتک

تعمیر مخلوط کن مونوتک

برای تعمیر مخلوط کن مونوتک، پیش از هر کاری باید با مشکلات رایج این دستگاه آشنا شوید و سپس عیب یابی مخلوط کن مونوتک را انجام دهید. تمامی نکات لازم را نمایندگی تعمیرات مخلوط کن مونوتک در این مطلب برای شما شرح داده است.

4 تیر 1401
0 دیدگاه
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مونوتک

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مونوتک

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مونوتک Monotec در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید. هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مونوتک در تهران مشتری مداری و جلب رضایت مشتری را اصل کار خود قرار داده […]

18 خرداد 1399
1 دیدگاه
نمایندگی تعمیرات مونوتک

نمایندگی تعمیرات مونوتک

هوم خانه نمایندگی تعمیرات مونوتک در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیرات لوازم خانگی مونوتک را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نمایند. نمایندگی مونوتک به دلیل اینکه با کارشناسان مجرب این حوزه همکاری می‌کنند توانسته بهترین خدمات را ارائه دهد. خدماتی که نمایندگی […]

16 اسفند 1398
8 دیدگاه