نمایندگی فیلکو

نمایندگی فیلکو
نمایندگی مجاز تعمیرات
فیلکو
021-88972003

نمایندگی فیلکو (Philco)

نمایندگی فیلکو یکی دیگر از برترین نمایندگی های لوازم خانگی در ایران می باشد. شرکت فیلکو در سال 1971 توسط شخصی به نامتونی ساکا در کشور آمریکا تاسیس شد. خط تولید این شرکت با شعار فروشگاه تخفیفی لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی شروع به کار کرد. این شرکت دارای بهترین طراحی ها و بهترین خط تولید در جهان می باشد. محصولات این شرکت از همه لحاظ با کیفیت می باشد. محصولات فیلکو استقبال زیادی نسبت به سایر برند های جهان دارد و این استقبال نیز شامل ایرانیان در بازار ایران نیز می شود. شرکت فیلکو یکی از کارخانه های ایالات متحده با دریافت گواهینامه استاندارد ISO9000  می باشد. لوازم خانگی این شرکت از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند و مطابق با آخرین استاندارد های کنترل کیفی تولید می شوند.

اگر به دنبال خرید لوازم خانگی برای منزلتان هستید لوازم خانگی فیلکو یکی از با کیفیت ترین و بروز ترین لوازمی هستند که می توانند  نمای آشپزخانه تان را زیبا و شیک کنند. انواع محصولات شرکت فیلکو می توان به ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر، یخچال سای بای ساید، کولر گازی، اجاق گاز، گاز صفحه، فر آشپزی، ماکروویو، ماکروفر، قهوه ساز، اسپرسو ساز، جارو برقی ، جارو شارژی و هود آشپزخانه ای اشاره کرد. این محصولات با برند جهانی تولید می شوند و در بازار ایران نیز به فروش می رسند.

هوم خانه یکی از نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی است که نمایندگی تعمیرات فیلکو را بر خود اختصاص داده است و به هنگام خرابی یکی از دستگاهای لوازم خانگی شما امکانات لازم با سابقه کاری موفق در زمینه ی تعمیرات می تواند بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما همشهریان خود ارائه نماید.

نمایندگی تعمیرات فیلکو

نمایندگی تعمیرات فیلکو

هوم خانه نمایندگی تعمیرات فیلکو در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیرات لوازم خانگی فیلکو را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نمایند. نمایندگی فیلکو در سال 1971 توسط نامتونی ساکا تاسیس شده است و یک برند آمریکایی می باشد. کیفیت محصولات این شرکت […]

20 اسفند 1398
0 دیدگاه