نمایندگی برفاب

نمایندگی برفاب
نمایندگی مجاز تعمیرات
برفاب
021-88972003

نمایندگی برفاب

نمایندگی برفاب از جمله برندهای معروف و به نام کشور در زمینه ی تولید ماشین آلات صنعتی، لوازم خانگی و کولر می باشد که به دلیل کیفیت بالای محصولات تولیدی خود، در بازارهای داخلی و خارجی توانسته است محبوبیت و جایگاه ویژه ای برای خود ایجاد کند. شرکت برفاب اولین بار در سال ۱۳۶۹در استان چهار محال و بختیاری تاسیس شده و شروع به کارکرده و اولین محصول تولیدی این شرکت کولرآبی بود که درسال ۱۳۷۰ تولید و وارد بازار هدف شد. در سال ۱۳۷۲واحدهای قالب سازی و ماشین سازی نیز به منظور بالا بردن توانمندی شرکت افتتاح گردید و در سال۱۳۷۳ به منظورتامین نیاز مشتری انواع آبگرمکن های برقی نفت سوز و گازسوز به تولیدات کارخانه افزوده شد. نمایندگی برفاب با وسعت بخشی به تولیدات خود بین سال های ۱۳۷۴تا سال ۱۳۷۷ نیز شروع به تولید ماشین آلات صنعتی مانند پانچ، جرثقیل و پرس کرد. گفتنی است که تولید ورق گالوانیزه در ایران برای اولین بار توسط برند برفاب تولید و عرضه شد. علت نامگذاری شرکت برفاب به این نام، به دلیل تولیدات این مجموعه که سیستم های خنک کننده یا همان کولر است می باشد. نام تجاری برفاب به صورت رسمی درکشورهای روسیه، آذربایجان، گرجستان، عراق، قطر، کویت، امارات متحده عربی، افغانستان و تاجیکستان ثبت شده است.

محصولات تولیدی شرکت برفاب عبارتند از کولرهای فضای خارجی و داخلی، ماشین لباسشویی دوقلو، یخچال فریزر، اجاق گاز، جاروبرقی، فریزر صندوقی، کولرآبی، بخاری برقی.

هوم خانه نمایندگی تعمیرات برفاب که با تجربه ی سالها تعمیر یخچال و لباسشویی در زمینه ی تعمیر محصولات شرکت برفاب با تکیه برنیرو ها و تکنسین های آموزش دیده کیفیت کارخود را تضمین کرده وآماده ی ارائه ی بهترین خدمات در اسرع وقت با کمترین هزینه و بیشترین کیفیت برای مشتریان خود می باشد.

تعمیرات یخچال برفاب

تعمیرات یخچال برفاب

هوم خانه تعمیرگاه تعمیرات یخچال برفاب در شمال جنوب شرق و غرب تهران است که با استفاده از تعمیرکار مجرب و با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما خدمات تعمیر و عیب یابی را ارائه می نماید. امروزه استفاده از لوازم خانگی به خصوص یخچال، در آشپزخانه بسیار ضروری است. می­توان گفت که […]

31 شهریور 1399
0 دیدگاه
نمایندگی تعمیرات برفاب

نمایندگی تعمیرات برفاب

هوم خانه نمایندگی تعمیرات برفاب در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیرات لوازم خانگی برفاب را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید. برند برفاب از جمله برندهای ایرانی باکیفیت است که در سال 1369 تاسیس شده است. این برند به نام وطنی با […]

5 فروردین 1399
0 دیدگاه