راهنمای خرید لوازم خانگی

آخرین بروزرسانی
4 سال پیش

راهنمای خرید مخلوط کن

راهنمای خرید مخلوط کن
0 دیدگاه
زمان مطالعه: 12 دقیقه

برای خرید مخلوط کن نیاز به بررسی دقیق مشخصات فنی مربوط به این دستگاه بپردازید. در راهنمای خرید مخلوط کن سعی داریم به بررسی مسائل مختلف مربوط به این دستگاه اعم از توان موتور دستگاه، کیفیت ساخت و بدنه، جنس تیغه های دستگاه، ظرفیت پارچ مخلوط کن و مواردی از این دست می پردازیم. دقت به این نکات می تواند در هنگام خرید منجر به تهیه بهترین دستگاه برای شما شود. از این رو کاربران می توانند با استفاده از این نکات نسبت به انتخاب بهترین مدل برای خود استفاده نمایند.

در ادامه با ما در هوم خانه همراه بمانید.

معیارهای خرید مخلوط کن

معیارهای خرید مخلوط کن به شرح زیر می باشد:

 • توان موتور مخلوط کن
 • ظرفیت پارچ مخلوط کن
 • جنس بدنه دستگاه
 • جنس تیغه های مخلوط کن
 • وزن مخلوط کن
 • دقت به شکل ظاهری مخلوط کن
 • بررسی عملکرد بی صدای مخلوط کن
 • قفل ایمنی مخلوط کن
 • امکان تنظیم سرعت
 • بررسی گارانتی مخلوط کن

در ادامه این معیارها را به صورت دقیق با هم بررسی می کنیم.

توان موتور مخلوط کن

در راهنمای خرید مخلوط کن به بررسی توان مصرفی موتور آن به شرح زیر می پردازیم:

بررسی توان موتور مخلوط کن اصلی ترین نکته ای است که در هنگام خرید این دستگاه باید به آن بپردازید. توان موتور نشان دهنده قدرت دستگاه شما است. هر چقدر توان دستگاه بیشتر باشد برای تهیه مواد بیشتری و در زمان بیشتری می توانید زا آن استفاده نمایید. از این رو در هنگام خرید بسته به تعداد اعضای خانواده و همچنین شرایط مورد استفاده اقدام به خرید دستگاه با توان مصرفی مورد نظر نمایید.

ظرفیت پارچ مخلوط کن در راهنمای خرید

ظرفیت پارچ مخلوط کن در راهنمای خرید به شرح زیر می باشد:

اگر دائما در حال استفاده از مخلوط کن بوده و دسرها و غذاهای خوشمزه ای با آن تهیه می کنید می توانید از مخلوط کن هایی با پارچ بزرگتر استفاده کنید. این نکته حتما باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. در صورتی که استفاده از دستگاه به صورت معمول است بهتر است سراغ نمونه های معمول و رایج موجود در بازار بروید.

جنس بدنه دستگاه در راهنمای خرید مخلوط کن

جنس بدنه دستگاه در راهنمای خرید مخلوط کن به شرح زیر می باشد:

مخلوط کن ها را می توانید در مدل های آلومینیومی و پلاستیکی در بازار پیدا کنید. البته پلاستیک به کار گرفته شده برای تولید این دستگاه ها در برندهای مختلف متفاوت است. برندهای معتبر معمولا سراغ مواد اولیه بسیار با کیفیت می روند. پلاستیک هایی که دارای طول عمر بالایی بوده و مقاومت بالایی هم دارند.

جنس تیغه های مخلوط کن در راهنمای خرید

بررسی جنس تیغه های مخلوط کن در راهنمای خرید به شرح زیر می باشد:

تیغه های دستگاه نیز اهمیت بسیار زیادی در مخلوط کن دارد. حتما باید به جنس و کیفیت آنها دقت داشته باشید. تیغه های عالی را می توانید در جنس استیل ضد زنگ تهیه کنید تا هم مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی داشته باشند و هم کیفیت مناسبی در خرد کردن مواد مختلف داشته باشد. در غیر این صورت به زودی باید تیغه دستگاه خود را تعویض کنید.

وزن مخلوط کن

در راهنمای خرید مخلوط کن به بررسی وزن دستگاه به شرح زیر می پردازیم:

وزن مخلوط کن نیز تاثیر بسیار زیادی در خرید این دستگاه دارد. هر چقدر وزن دستگاه انتخاب شده بیشتر باشد ممکن است در استفاده از آن با مشکل روبرو شوید. برای این منظور باید سراغ برندهایی با وزن مناسب بروید.

دقت به شکل ظاهری مخلوط کن در هنگام خرید

دقت به شکل ظاهری مخلوط کن در هنگام خرید به شرح زیر می باشد:

خانم ها دقت زیادی روی شکل ظاهری و مدل دستگاه های خانگی خود دارند. از این رو حتما دقت به نحوه ساخت دستگاه نیز می تواند یکی از نکات بسیار مهم در راهنمای خرید مخلوط کن باشد. برندهای با کیفیت معمولا این محصولات را بسیار زیبا و جذاب طراحی می نمایند.

بررسی عملکرد بی صدای مخلوط کن در راهنمای خرید

بررسی عملکرد بی صدای مخلوط کن در راهنمای خرید به شرح زیر می باشد:

یکی از دلایل با کیفیت بودن مخلوط کن به عملکرد بی صدا و آرام آن است. از این رو دقت به این موضوع نیز می تواند اهمیت زیاد در خرید این دستگاه داشته باشد. با بررسی کیفیت هر دستگاه و برند تولید کننده می توانید این موضوع را سنجیده و بهترین خرید را برای این منظور داشته باشید.

قفل ایمنی مخلوط کن

بررسی قفل ایمنی مخلوط کن به شرح زیر می باشد:

دستگاهی که دارای قفل ایمنی باشد، امکان استفاده ایمن تری را برای کاربر فراهم می آورد. از این رو اگر به فکر استفاده از دستگاه به صورت ایمن و بی خطر هستید می توانید از دستگاه ها و مدل هایی استفاده کنید که دارای قفل ایمنی باشند.

امکان تنظیم سرعت در مخلوط کن

در راهنمای خرید مخلوط که به بررسی امکان تنظیم سرعت در دستگاه به شرح زیر می پردازیم:

یکی از فناوری های جدید موجود در مخلوط کن ها تنظیم سرعت است. اگر دستگاه دارای این فناوری باشد امکان استفاده از آن برای درست کردن مواد غذایی با کیفیت بهتری برای شما فراهم خواهد بود.

بررسی گارانتی مخلوط کن در هنگام خرید

بررسی گارانتی مخلوط کن در هنگام خرید به شرح زیر می باشد:

گارانتی دستگاه می تواند خیال شما را از یک خرید مطمئن راحت نماید. از این گذشته با این انتخاب می توانید در صورت بروز هرگونه ایراد نیز از نمایندگی برای تعویض دستگاه کمک بگیرید.

نکات مربوط به قیمت مخلوط کن

نکات مربوط به قیمت مخلوط کن به شرح زیر می باشد:

در خرید مخلوط کن سراغ نمونه ها و مدل های ارزان قیمت و بی کیفیت نروید. این مدل ها چیزی جز دور ریختن پول برای شما نخواهد بود. محصولات خوش نام و عالی را می توانید با کیفیت بسیار عالی و با قیمت مناسب در بازار تهیه کنید.

بهترین مارک مخلوط کن

بهترین مارک مخلوط کن به شرح زیر می باشد:

 • فیلیپس
 • گوسونیک
 • کنوود
 • پارس خزر
 • پاناسونیک

هوم خانه نمایندگی تخصصی تعمیرات مخلوط کن

خدمات هوم خانه نمایندگی تخصصی تعمیرات مخلوط کن به شرح زیر می باشد:

هوم خانه با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و حرفه ای برای تعمیر مخلوط کن این خدمات را به بهترین کیفیت در اختیار کاربران قرار می دهد. از این رو در صورتی که بعد از خرید و استفاده از دستگاه نیاز به این خدمات داشتید می توانید با ما تماس کرده و این خدمات را به بهترین کیفیت در اختیار داشته باشید.

هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات مخلوط کن در تهران در صورت بروز هر ایرادی در این دستگاه آماده تعمیر و تعویض قطعات آن در محل می باشد.

4/5 - (1 امتیاز)

بدون برچسب

در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست