تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر جاروبرقی پاناسونیک را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

اکثر ایرانی ها حداقل یکی از لوازم خانگی برند پاناسونیک را در منزل خود دارند. این برند ژاپنی که اکنون تبدیل به یک برند جهانی شده است، توانسته است محبوبیت بالایی در بین کاربران ایرانی خود به دست آورد. جاروبرقی پاناسونیک نیز یک جاروبرقی با کیفیت است و طبق جدیدترین تکنولوژی های روز طراحی و تولید شده است. اگر یک جاروبرقی پاناسونیک در خانه دارید بد نیست با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک نیز آشنا شوید. که در صورت بروز هر گونه مشکلی بتوانید با اطمینان کامل و بدون هیچ گونه اتلاف زمان و هزینه، جاروبرقی خود را تعمیر کنید.

چرا که هر وسیله برقی حتی اگر خیلی پیشرفته و با کیفیت باشد، ممکن است روزی دچار ایراداتی شود. در ادامه ایرادات متداول جاروبرقی پاناسونیک و روش تعمیر آن را به شما توضیح خواهیم داد و توصیه می کنیم در صورت جدی بودن مشکل حتما به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک مراجعه کنید.

هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی می کند.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید که هوم خانه نمایندگی رسمی جاروبرقی پاناسونیک نیست. بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی در سراسر تهران مشغول به فعالیت است. این برند، نمایندگی رسمی و فعال ندارد، چنانچه نمایندگی در ایران فعال شد شما عزیزان را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

آنچه شما در این مطلب می خوانید:

 • تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در تهران
 • نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در محل و منزل
 • هزینه تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
 • مشکلات و ایرادات متداول جاروبرقی پاناسونیک
 • عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار جاروبرقی پاناسونیک
 • هوم خانه نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک
در ادامه مطلب با هوم خانه همراه باشید.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در تهران

خدمات تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در تهران به شرح زیر می باشد:

معمولا یکی از دغدغه های مشتریان، از جمله مشتریان ساکن تهران در هنگام خرید لوازم برقی این است که اگر احیانا روزی این وسیله دچار مشکل شد و نیاز به تعمیرات یا سرویس دهی داشت، آیا دسترسی آسان به تعمیرگاه قابل اعتماد و کار بلد خواهند داشت یا خیر؟ خوشبختانه  نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در تهران از تعدد بالایی برخوردار است و توانسته است نیاز مشتریان خود را تا حد زیادی تامین کند.

بنابراین اگر شما یک شهروند ساکن تهران هستید در هر منطقه ای از تهران می توانید به راحتی به یکی از این تعمیرگاه های مجاز مراجعه کنید و با اطمینان کامل جاروبرقی خود را به دست متخصصان مجرب نمایندگی تعمیرات پاناسونیک با سابقه بسپارید. و مطمئن باشید که اساس کار این نمایندگی ها بر این مبنا است که تعمیر قطعات آسیب دیده را در اولویت کار خود قرار می دهند نه تعویض آن را. تا از ایجاد هزینه های اضافی برای مشتری جلوگیری کنند.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در محل و منزل

خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در محل و منزل به شرح زیر می باشد:

هوم خانه یکی از نمایندگی های مجاز تعمیرات لوازم برقی است که ارائه خدمات تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک را نیز بر عهده گرفته است و آماده ارائه خدمات شبانه روزی برای مشتریان می باشد. این شرکت با به کار گیری تکنسین های حرفه ای برای جلب رضایت کاربران تلاش می کند. از جمله امتیازاتی که هوم خانه برای مشتریان خود در نظر گرفته است تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در محل و منزل می باشد.

بدین معنی که در منزل یا محل اقامت شما در هر نقطه از تهران که باشد، می توانید با برقراری یک تماس تلفنی ساده با این نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک و بدون نیاز به مراجعه حضوری به محل نمایندگی جاروبرقی خود را تعمیر کنید. پس از تماس شما، ثبت سفارش، آدرس و شماره تلفن شما، نمایندگانی از سوی شرکت به منزل شما فرستاده می شوند و شرکت مسئولیت تمامی خدمات این اشخاص را بر عهده می گیرد و تعمیرات انجام شده را به مدت یک سال تضمین می کند.

هزینه تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه

هزینه تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در محل و منزل در زیر شرح داده شده است:

ممکن است شما به یک تعمیرکار لوازم برقی مراجعه کنید و با هزینه های گزافی در مقابل خدمات ارائه شده توسط این تعمیرکار مواجه شوید و با خود فکر کنید که خرید یک جاروبرقی نو به صرفه تر از پرداخت چنین دستمزد های بالایی است. به همین دلیل است که به شما توصیه می کنیم برای تعمیر جاروبرقی Panasonic خود به یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک مراجعه کنید.

مطمئن باشید که هزینه های تعمیر و تعویض قطعات و دستمزد هایی که در نمایندگی پاناسونیک از مشتری دریافت می شود کاملا منصفانه و دقیقا بر اساس قیمت هایی است که از سوی اتحادیه تعیین قیمت های تعمیرات لوازم برقی به ایشان ابلاغ شده است. این هزینه ها در ابتدا به طور کامل برای مشتری شفاف سازی می شوند و ایراد دستگاه و دستمزد های لازم جهت تعمیر آن نیز کاملا توضیح داده می شود و در صورت رضایت مشتری، شروع به کار می کنند. پس از پایان کار نیز فاکتور خدمات انجام شده را در اختیار مشتری قرار می دهند.

بررسی مشکلات و ایرادات متداول جاروبرقی پاناسونیک توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هوم خانه

مشکلات و ایرادات متداول جاروبرقی پاناسونیک در ادامه مطلب ذکر شده است:

شناخت مشکلات و ایرادات متداول یک وسیله برقی به میزان زیادی ما را در استفاده درست و رفع ایرادات جزئی به وجود آمده یاری می کند. برای مثال گاهی ممکن است جاروبرقی پاناسونیک شما به دلیل وجود یک مشکل خیلی کوچک کار نکند. اگر شما پیش مطالعه ای در این زمینه داشته باشید به راحتی این مشکل را برطرف کرده و کار خود را ادامه می دهید. اما به این موضوع هم توجه داشته باشید که به شدت توصیه می شود که اگر مشکل یا ایراد جاروبرقی خیلی جدی است و شما تخصصی در این باره ندارید سر خود به باز کردن و جدا کردن قطعات جاروبرقی نپردازید چون ممکن است آسیب بیشتری به آن برسانید.

اگر با چنین مشکلی مواجه هستید یعنی جاروبرقی شما ایرادی پیدا کرده است که شما خودتان قادر به رفع و رجوع آن نیستید، بهترین کار این است که به یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک مراجعه کنید و تعمیرات جاروبرقی خود را به دست افراد با تجربه بسپارید تا در اسرع وقت جاروبرقی شما را تعمیر کرده و به شما تحویل دهند. برخی از ایرادات متداولی که ممکن است برای جاروبرقی شما به وجود آید موارد زیر می باشند:

چرا جاروبرقی پاناسونیک مکش ندارد؟ برای تعمیرات و عیب یابی چه باید کرد؟

در صورت مکش ضعیف جاروبرقی پاناسونیک باید موارد زیر را برای تعمیر و رفع عیب به کار گیرید.

 • در صورت مشاهده مشکل عدم وجود در جاروبرقی پاناسونیک خود ابتدا کیسه آن را بررسی کنید.
 • احتمال دارد کیسه جاروبرقی پر شده باشد. اگر کیسه جاروبرقی را عوض کردید؛ اما همچنان با مشکل عدم مکش روبرو هستید ممکن است جسمی در داخل لوله خرطومی گیر کرده و راه آن را مسدود کرده باشد.
 • می توانید با استفاده از یک سیخ یا چوب بلند، جسم را خارج کنید.

اگر مشکل جاروبرقی پاناسونیک حل نشد، با تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه در تهران تماس بگیرید.

علت خاموش شدن جاروبرقی پاناسونیک در حین کار کردن چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه کنیم؟

در صورت خاموش شدن جاروبرقی در حین کار، برای تعمیر و رفع عیب جاروبرقی پاناسونیک موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

 • ابتدا مطمئن شوید دوشاخه جاروبرقی از پریز کنده نشده و اتصال برق وجود دارد، ممکن است برق ساختمان نیز یه لحظه قطع شده باشد و همین امر موجب خاموش شدن جاروبرقی شده باشد، حدس سوم این است که احتمال دارد کلید روشن، خاموش جاروبرقی خراب شده باشد که در این صورت نیاز به تعویض خواهد داشت.

برای تعویض قطعات می توانید از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک قطعات اورجینال لازم را خریداری کنید.

چرا جاروبرقی پاناسونیک داغ می کند؟ برای تعمیر و عیب یابی چه کنیم؟

در صورت داغ کردن جاروبرقی پاناسونیک می توانید برای تعمیرات و عیب یابی راهکار زیر را دنبال کنید:

 • داغ شدن جاروبرقی ممکن است ناشی از استفاده طولانی مدت و یکسره از آن باشد که در این صورت، داغ شدن موتور جاروبرقی طبیعی است و حتی ممکن است آسیب های خیلی جدی به آن برساند.
 • بنابراین توجه داشته باشید که از جاروبرقی و حتی از سایر وسایل برقی، بیش از توان آن کار نکشید.
 • اگر این امر علت داغ شدن جاروبرقی شما نیست، ممکن است کثیف بودن فیلتر موجب این امر شده باشد که می توانید با شستشوی آن، این مشکل را برطرف کنید.
 • دلیل سوم می تواند آسیب دیدن فن جاروبرقی باشد که احتمالا نیاز به تعمیر یا تعویض خواهد داشت.

اگر مشکل جاروبرقی پاناسونیک حل نشد، با تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه در تهران تماس بگیرید.

علت اینکه جاروبرقی پاناسونیک صدای بیش از حد تولید می کند چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه کنیم؟

در صورت صدای زیاد دستگاه، بهتر است راهکارهای زیر را برای تعمیر جاروبرقی پاناسونیک حل کنید.

 • رایج ترین مشکلی که می تواند در تولید صدای زیاد جاروبرقی دخیل باشد، گیر کردن یک جسم خارجی در مسیر مکش جاروبرقی است.
 • دلیل دوم می تواند وجود گرد و خاک زیاد بر روی موتور باشد.
 • دلیل سوم که باید بررسی شود موتور جاروبرقی است. اگر مشکل از موتور باشد، ایراد جاروبرقی جدی است و نیاز به بررسی تخصصی دارد.

اگر مشکل جاروبرقی پاناسونیک حل نشد، از تعمیرکاران مجرب هوم خانه که نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی است کمک بخواهید.

چرا جاروبرقی پاناسونیک در هنگام کار کردن بوی سوختگی می دهد؟ برای عیب یابی چه کنیم؟

در صورت بوی سوختگی جاروبرقی موارد زیر را برای تعمیرات و رفع عیب جاروبرقی پاناسونیک انجام دهید:

 • حس کردن بوی سوختگی از جاروبرقی یک زنگ خطر است و بهتر است بلافاصله جاروبرقی را خاموش کنید.
 • احتمالاتی که وجود دارند پاره شدن تسمه و یا سوختن موتور هستند که نیاز است برای حل این مشکلات به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک مراجعه کنید.

برای حل مشکل جاروبرقی پاناسونیک می توانید با تعمیرکاران مجرب هوم خانه که تعمیرگاه مجاز مرکزی است تماس بگیرید.

چرا موتور جاروبرقی پاناسونیک یکسره کار می کند؟ برای تعمیرات و رفع ایراد چه باید کرد؟

در صورتی که دستگاه یکسره کار می کند، برای تعمیر و عیب یابی جاروبرقی پاناسونیک موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

 • چنانچه دیمر دستگاه خراب شده باشد، باید توجه داشته باشید که دیمر را به صورت مدام در درجه آخر قرار ندهید. زیرا سبب یکسره شدن جاروبرقی می شود.

چنانچه مشکل دستگاه حل نشد، با خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی هوم خانه در تهران تماس حاصل کنید.

چرا جاروبرقی پاناسونیک شما به صورت منظم کار نمی کند؟ برای عیب یابی و تعمیر چه کنیم؟

در صورت منظم کار نکردن دستگاه، بهتر است راهکارهای زیر را برای تعمیرات و رفع عیب جاروبرقی پاناسونیک به کار گیرید:

 • از دیگر مشکلاتی که برای جاروبرقی ممکن است رخ دهد، نامنظم کار کردن آن است.
 • نامنظم کار کردن دستگاه ممکن است به علت خرابی زغال ها و یا تیغه های جاروبرقی باشد.
 • همچنین نیم سوز کلاف و نیم سوز شدن آرمیچر نیز سبب می شود تا دستگاه به طور منظم کار نکند.

برای بررسی دقیق این قطعات و تعویض آنها در صورت نیاز بهترین است از از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک کمک بگیرید.

مشکل کار نکردن دکمه ی پاور و یا سیم جمع کن جاروبرقی پاناسونیک چیست، برای تعمیرات چه کنیم؟

در صورتی که دکمه پاور و سیم جمع کن دستگاه کار نمی کند، راهکارهای زیر را برای تعمیرات و عیب یابی جاروبرقی پاناسونیک به کار گیرید:

 • قاب بالایی دستگاه را باید بردارید، در صورتی که دکمه ها گیر داشته باشند باید آن را آزاد کنید.
 • همچنین هرز بودن و فرسودگی قطعات را نیز باید مد نظر داشته باشید.

در صورتی که مشکل دستگاه حل نشد، باید با خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در هوم خانه تماس بگیرید.

چرا جاروبرقی پاناسونیک حین کار می لرزد؟ برای تعمیر و رفع عیب چه کنیم؟

در صورتی که جاروبرقی پاناسونیک در حین کار می لرزد، می توانید برای تعمیرات و عیب یابی موارد زیر را به کار گیرید:

 • در صورت لرزش دستگاه در حین کار، احتمال خراب شدن لاستیک های نگه دارنده اطراف قطعات است.
 • لاستیک ها نگه دارنده ممکن است بر اثر استفاده زیاد دچار فرسودگی شده باشد، بنابراین باید آن را تعویض کنید.

اگر مشکل جاروبرقی پاناسونیک حل نشد، برا تعمیر می توانید با نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی هوم خانه تماس بگیرید.

عیب یابی و تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر هوم خانه

عیب یابی و تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک توسط تعمیرکار به شرح زیر می باشد:

مهم ترین نکته ای که باید در زمینه تعمیرات لوازم برقی رعایت شود، سپردن آن به دست یک فرد کار بلد و آموزش دیده است. مسلما این امر درباره جاروبرقی هم صدق می کند. اگر جاروبرقی پاناسونیک شما خراب شده است، حتما تعمیر و عیب یابی آن را به شخصی بسپارید که اطلاعات به روزی درباره جاروبرقی شما دارد و ایراد وسیله شما را در یک نگاه تشخیص خواهد داد.

تکنسین هایی که در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک مشغول به کار هستند، به دلیل آشنایی کاملی که با قطعات جاروبرقی پاناسونیک دارند، بدون اتلاف وقت، ایراد جاروبرقی شما را پیدا کرده و به تعمیر آن می پردازند و به این ترتیب از بسیاری از هزینه های اضافی که احتمال داشت در اثر تشخیص اشتباه پیش آید جلوگیری می کنند. در ضمن مطمئن باشید که اگر نیاز به تعویض قطعه آسیب دیده باشد، از قطعات اورجینال جاروبرقی پاناسونیک برای جایگزینی استفاده خواهند کرد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در هوم خانه

خدمات هوم خانه نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در زیر شرح داده شده است:

در این مقاله سعی کردیم که ایرادات متداول جاروبرقی پاناسونیک را به شما توضیح دهیم و همچنین شما را بیشتر با وظایف و امتیازات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک آشنا کنیم. هوم خانه یکی از این نمایندگی های می باشد که با به کارگیری تعمیرکاران ماهر، آماده ارائه خدمات شبانه روزی به مشتریان خود می باشد. این شرکت، برگه ضمانت یک ساله در اختیار مشتری قرار می دهد. بنابراین، چنانچه جاروبرقی شما تا مدت یک سال پس از تعمیر دچار ایرادی در همان قسمت شود، شرکت موظف است آن را به طور رایگان تعمیر کند.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

021-88972003

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

021-26351245

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

021-66715774

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

021-77170513

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

021-46019425


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست