تعمیرات لوازم خانگی

تعمیر یخچال

هوم خانه نمایندگی تعمیرات انواع یخچال در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر یخچال را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

هوم خانه یکی از معتبرترین مراکز تعمیر یخچال در تهران است که شعبات آن در شمال، جنوب، شرق و غرب شهر، وجود دارد. این مرکز با استفاده از تکنسین های مجرب، تعمیرات یخچال را انجام داده و خدمات خود را تا یک سال ضمانت می کند.

یخچال یکی از ضروری ترین لوازم خانگی می باشد. بدون این محصول، مواد غذایی به سرعت فاسد شده و امکان نگهداری از آنها وجود نخواهد داشت. این دستگاه با نگهداری مواد غذایی پخته و خام برای مدت زمان طولانی، کمک بزرگی به بانوان در منزل می کند. به همین سبب نیز خرابی آن می تواند در امورات منزل، اختلال ایجاد کند. در این موارد برای تعمیر یخچال می توانید از نمایندگی های مجاز تعمیرات این محصول استفاده نمایید. برای آشنایی با خدماتی که در این مراکز به مشتریان ارائه می شود، توصیه می کنیم ادامه مطلب را با دقت مطالعه نمایید.

ویژگی‌های نمایندگی تعمیر یخچال

چنانچه با خرابی و یا ایراد در عملکرد یخچال خود مواجه شدید، از سپردن آن به دست افراد ناشی و یا تعمیرگاه‌های غیر مجاز خودداری نمایید. این افراد و تعمیرگاه‌ها نه تنها مشکل دستگاه را رفع نمی‌کنند بلکه وسعت خرابی آن را نیز گسترش می‌دهند. در این موارد توصیه ما به شما، استفاده از خدمات نمایندگی مجاز تعمیر یخچال است. استفاده از سرویس‌های این مرکز مزیت‌هایی دارد که در ادامه مطلب به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

استفاده از تعمیرکار یخچال باتجربه

تعمیرکارانی که این مجموعه برای تعمیر یخچال، انتخاب می‌کنند دارای دانش فنی در این زمینه بوده و تجربه کافی دارند. این افراد طی دوره‌هایی که دیده اند با ساختمان انواع یخچال از برندهای مختلف آشنا شده و نحوه تعمیر آنها را فرا گرفته اند. از این رو می‌توانند در کمترین زمان و با دقت بالایی یخچال معیوب را تعمیر کنند. آنها تمام تجهیزات لازم برای تعمیر قطعه و یا تعویض آنها را با خود به همراه دارند. به همین جهت کار را با سرعت بالایی پیش می‌برند.

حضور سریع تعمیرکار در محل و تعمیر یخچال

یکی از دغدغه‌هایی که صاحبان یخچال‌های معیوب دارند، تعمیر سریع این دستگاه است. با توجه به این که طولانی شدن مدت تعمیرات باعث فاسد شدن مواد غذایی خواهد شد، شما می‌توانید از خدمات این نمایندگی استفاده کرده و سریعاً آن را تعمیر کنید. تعمیرکاران نمایندگی بعد از ثبت سفارش شما، در کمتر از یک ساعت در محل حاضر شده و دستگاه را عیب یابی می‌نمایند. سپس اقدامات لازم را در جهت تعمیر دستگاه انجام می‌دهند. چنانچه تعمیر یخچال در محل، امکان پذیر نباشد آنها دستگاه را به محل نمایندگی انتقال می‌دهند. به این ترتیب دیگری نیازی نیست شما دردسر حمل و انتقال یخچال را به دوش بکشید. زیرا تعمیرکاران، تعمیر آن را در محل انجام داده و یا آن را خودشان به محل نمایندگی منتقل می‌کنند.

نصب قطعات اورجینال توسط تعمیرکار یخچال

تعمیرکار یخچال حاضر در این مرکز، تعمیر قطعه خراب به جای تعویض آن را ترجیح می‌دهد. زیرا با این کار قطعه فابریک دستگاه حفظ خواهد شد. اما اگر قطعه قابل تعمیر نبوده و یا تعمیر آن صرفه اقتصادی نداشته باشد، آن را تعویض می‌کند. این تعمیرکار برای تعویض قطعه، قطعه خراب را از دستگاه خارج و قطعه اورجینال را به جای آن نصب می‌کند. با این کار بعد از تعمیر یخچال به هیچ عنوان شاهد این نخواهیم بود که راندمان کاری دستگاه افت پیدا کند. در ضمن این امر باعث می‌شود تا یخچال برای مدت زمان طولانی بدون این که خراب شود، کار کند.

هزینه تعمیر یخچال

در نمایندگی مجاز، هزینه‌ها بر اساس نرخ‌هایی که از سوی اتحادیه مشخص شده اند، تعیین می‌گردد. با توجه به این موضوع، مشتریان هیچ هزینه اضافی برای تعمیر پرداخت نخواهند کرد. در این مجموعه قبل از انجام تعمیرات، هزینه‌های تعمیر برآورد شده و به اطلاع مشتری می‌رسد. در ضمن در پایان تعمیر یخچال نیز فاکتوری شامل هزینه‌های تعمیر، به مشتری ارائه می‌شود. این نوع خدمات رسانی، اعتماد دو طرفه ای را میان مشتریان و نمایندگی به وجود آورده است. به هنگام پرداخت هزینه‌ها اگر پول نقد به همراه نداشته باشید، می‌توانید از کارت خوان‌های سیاری که تعمیرکاران به همراه دارند استفاده کنید.

حضور 24 ساعته تعمیرکار جهت تعمیر Refrigerator

در نمایندگی تعمیرات یخچال، محدودیتی در زمان ثبت سفارش تعمیرات و یا تعمیر دستگاه‌ها، وجود ندارد. شما می‌توانید به صورت 24 ساعته و در تمامی‌ایام هفته به این مرکز مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید. تعمیرکاران این مجموعه به صورت 24 ساعته آماده خدمات رسانی می‌باشند. به این ترتیب مطمئن باشید که لوازم خانگی شما در هر ساعتی و هر روزی، قابل تعمیر است. بعد از آن که مشتری با نمایندگی تماس گرفت، تعمیرکاران در همان روز و در مدت زمان کمی‌به محل اعزام شده و سریعاً نسبت به تعمیر دستگاه اقدام می‌کنند.

تعمیرات یخچال در تهران با ضمانت نامه رسمی

یکی از خدماتی که خیال مشتریان را از نحوه تعمیر یخچال راحت می‌کند، ضمانت خدمات است. نمایندگی تعمیرات یخچال، با توجه به اعتمادی که به نحوه عملکرد و تعمیرات تکنسین‌های خود دارد، تمامی‌خدمات خود را یک سال ضمانت می‌کند. با استفاده از این ضمانت نامه، در صورتی که دستگاه در طول یک سال، دوباره خراب شد می‌توانید به این مرکز مراجعه و نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. چنانچه مشتری کارت ضمانت نامه را به تعمیرکاران نشان دهد، آنها موظف هستند تعمیرات دستگاه را به صورت رایگان انجام دهند.

مشکلات رایج در تعمیر Refrigerator

با توجه به این که یخچال‌ها جزو لوازم خانگی پرکاربرد بوده و به صورت 24 ساعته کار می‌کنند، احتمال این که خراب شوند بسیار بالا است. اگر با خرابی یخچال خود مواجه شدید، به هیچ عنوان سردرگم نشوید. در این بخش از مقاله درباره ایرادات رایجی که ممکن است در یخچال بروز کند، صحبت کرده و راهکارهای پیش رو را ارائه خواهیم داد.

چرا یخچال روشن نمی‌شود؟

در این موارد ابتدا دلایل ساده چون قطع شدن برق، ایراد در پریز، دوشاخه و کابل را بررسی کنید. اگر در این قطعات ایرادی وجود نداشت سراغ دیگر بخش‌های یخچال بروید. ممکن است یخچال در حالت دیفراست باشد و یا ترموستات آن خراب شده باشد. ابتدا تنظیمات یخچال را چک کرده و در صورت نیاز ترموستات آن را کنترل کنید. اگر ترموستات خراب شده باید برای تعمیر یخچال آن را تعویض نمایید. رله خراب و یا سوختن و نیم سوز شدن موتور نیز می‌تواند در بروز این حالت دخیل باشد.

چرا یخچال اتوماتیک نمی‌کند؟

در این شرایط نیز ترموستات اولین قطعه ای است که باید بررسی شود. کنترل گاز یخچال، اواپراتور و لاستیک دور درب نیز باید انجام شود. این بخش‌ها را بررسی کرده و ایراد موجود در آنها را باید برطرف نمایید.

چرا سرمای یخچال زیاد است؟

عدم تنظیم صحیح ترموستات، اتصال در سیم‌های ترموستات و خارج شدن لوله بلوی از جای خود، می‌تواند باعث سرد شدن بیش از حد یخچال شود. با تعمیر و یا تعویض این قطعات می‌توانید یخچال را تعمیر کنید. برای این کار بهتر است از تعمیرکاران ماهر کمک بگیرید.

اگر موفق به عیب یابی یخچال در منزلتان نشدید با تعمیرگاه مجاز این محصول تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما حل شود.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال در هوم خانه چه مزایایی برای مصرف کننده دارد؟

تعمیرگاه مجاز هوم خانه همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر یخچال به مصرف کنندگان خود ارائه دهد و مشتریان خود را با رضایت کامل همراهی کند؛ برای پاسخ به این پرسش که با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز هوم خانه از چه مزایایی برخوردار می‌شوید در ادامه با ما همراه باشید.

  • در تعمیرگاه مجاز یخچال، بعد از تعمیر دستگاه معیوب و در زمان تحویل دادن آن به مشتری، هوم خانه یک کارت گارانتی به او ارائه می‌هد.
  • صرفه جویی در هزینه‌ها و زمان.
  • استفاده از قطعات فابریک در روند عیب یابی و تعمیر یخچال
  • سرعت در انجام فرایند تعمیرات
  • استفاده از خدمات تعمیرکار متخصص یخچال
  • قیمت مناسب خدمات تعمیرات تا سقف 75 درصد

در مدت شش تا 12 ماه ضمانت نامه ی تعمیر یخچال، هیچ گونه هزینه ای اضافی از مشتری گرفته نمی‌شود و حتی هزینه ی ایاب و ذهاب نیز به صورت رایگان است.

 

تعمیر یخچال در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

تعمیر یخچال در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

تعمیر یخچال در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

تعمیر یخچال در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

تعمیر یخچال در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

5/5 - (2 امتیاز)


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

3 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
avatar
احد اهورایی 31 شهریور 1400

سلام، ممنون از هوم خانه. واقعا مثل سایت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد یه دونس

پاسخ دادن
avatar
gooyaservice 29 بهمن 1402

بسیار مطلب آموزنده ای بود.

پاسخ دادن