تعمیرات لوازم خانگی

تعمیر قهوه ساز

هوم خانه نمایندگی تعمیرات انواع قهوه ساز در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر قهوه ساز را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

قهوه ساز ها در برند های مختلف و طرح های مختلفی تولید می شوند، اما روش کار با آنها یکی می باشد. قهوه ساز ها به دو صورت خانگی و صنعتی طراحی و تولید می شوند. قهوه ساز های خانگی به دلیل راحتی و سرعت بالا در تهیه قهوه طرفداران بیشماری دارند. یکی از مزیت های داشتن قهوه ساز خانگی صرفه جویی در زمان و هزینه می باشد. اگر شما جزء آن دسته از افراد هستید که به جای نوشیدن چای، روزانه چند فنجان قهوه می نوشید، داشتن یک قهوه ساز خانگی را به شما توصیه می کنیم. شما می توانید در خانه قهوه را باب میل خود تهیه کنید، با غلظت های مختلف و در حجم های مختلف. با قهوه ساز خانگی می توانید در خانه یک کافی شاپ برای خود راه اندازی کنید و در مهمانی های خود انواع نوشیدنی های قهوه را سرو کنید. اگر دوست دارید با قهوه ای که می نوشید بیشتر طعم تلخی را حس کنید، بهتر است از دانه های تازه قهوه استفاده کنید، خودتان آنها را خورد و آسیاب کنید تا قهوه دلپذیرتری را بنوشید. اگر قهوه آسیاب شده در معرض هوا  قرار بگیرید عطر و طعم واقعی خود را از دست خواهد داد. پیشنهاد می شود اگر می خواهید قهوه را برای طولانی مدت نگه دارید، قهوه را در ظرف های دردار نگهداری کنید تا در معرض هوا قرار نگیرد و طعم خود را از دست ندهد. توصیه می شود قهوه ساز را تمیز نگه داشته و پس از هر بار مصرف آن را شستشو دهید. اگر قهوه ساز شما مخزن شیر دارد بهترین مکان برای رشد باکتری خواهد بود، پس در نظافت قهوه ساز کوتاهی نکنید. برای تعمیر قهوه ساز خود از تکنسین های ماهر در نمایندگی تعمیرات قهوه ساز بهره مند شود.

فاکتورهای مهم در نمایندگی تعمیر قهوه ساز

از میان فاکتورهای با اهمیتی که در یک نمایندگی مجاز باید شاهد آن باشید می توان به موارد زیر اشاره کرد.

استفاده از تعمیرکار قهوه ساز با تجربه و متخصص

هر مشکلی برای قهوه ساز رخ دهد بدون شک قابل تعمیر است، تکنسین های نمایندگی تعمیرات قهوه ساز با تعمیر قهوه ساز شما را از خرید یک قهوه ساز جدید منصرف خواهند کرد. آنها با تمام قطعات قهوه ساز آشنایی کامل دارند و می توانند یک عیب یابی صحیح را انجام دهند. با پیشرفت تکنولوژی و خلاقیت در طراحی قهوه ساز تکنسین ها باید دانش خود را با علم روز تطبیق دهند و ساختارهای قهوه سازهای جدید در بازار را نیز بشناسند. آنها هر ساله باید دوره هایی را طی کنند تا بتوانند تجربه و مهارت خود را افزایش دهند. با تماس شما با نمایندگی تعمیرات قهوه ساز نزدیک ترین تکنسین به محل شما اعزام می شود و با توجه به اطلاعاتی که به کارشناس ها داده اید تکنسین یک پیش زمینه برای تعمیر قهوه ساز شما خواهد داشت. دانش بالا، تبحر و سرعت عمل بالا از فاکتورهای مهم یک تکنسین می باشد. در هر زمان که قهوه ساز شما دچار ایراد شد از حضور تکنسین در محل استفاده کنید و در کمترین زمان ممکن قهوه ساز خود را سالم تحویل بگیرید.

مشاوره رایگان در نمایندگی تعمیر قهوه ساز

یکی از وظایف تکنسین های اعزامی به محل، آشنا کردن شما با قهوه ساز می باشد. آنها برخی نکات را به شما یادآوری خواهند کرد که ممکن است از آنها غافل بوده اید. سعی کنید از اطلاعات مفیدی که در اختیار شما قرار می دهند نهایت استفاده را ببرید. در برخی از موارد با همین مشاوره های به ظاهر ساده در صورت خرابی مجدد دیگر نیازی به کمک تکنسین نخواهید داشت و خودتان توانایی تعمیر قهوه ساز را پیدا خواهید کرد.

هزینه تعمیر قهوه ساز

کنترل هزینه یکی از اصول نمایندگی تعمیرات قهوه ساز می باشد. هر تکنسینی که به محل شما برای تعمیر قهوه ساز مراجعه کند با توجه به خدماتی که ارائه می دهد هزینه را دریافت خواهد کرد. شما می توانید قبل از اینکه تکنسین کار خود را برای تعمیرات قهوه ساز آغاز کند، از هزینه ها اطلاع پیدا کنید و با توجه به شرایطی که دارید تعمیر قهوه ساز خود را انجام دهید.

کیفیت خدمات و نصب قطعات اورجینال توسط تعمیرکار قهوه ساز

از جمله خدماتی که نمایندگی های تعمیرات قهوه ساز ارائه می دهند کیفیت بالای خدمات می باشد. آنها از ابتدای کار با پاسخگویی سریع و ثبت اطلاعات شما، نزدیک ترین تکنسین به محل شما را اعزام خواهند کرد تا قهوه ساز شما را در کمترین زمان ممکن تعمیر کنند. تکنسین تلاش خود را می کند تا بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت برای شما انجام دهد. اگر قهوه ساز شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد از یک قطعه با کیفیت برای قهوه ساز شما استفاده می کند تا سال ها بتوانید بدون هیچ مشکلی از قهوه ساز خود استفاده کنید. رعایت تمام موارد، رعایت حقوق مشتری می باشد و کیفیت بالاترین تبلیغ برای نمایندگی تعمیرات قهوه ساز می باشد.

مشکلات رایج در تعمیر قهوه ساز

دانستن اشکالات رایج قهوه ساز می تواند راه شما را برای برطرف کردن آنها هموار کند. در زیر به بخشی از این اشکالات اشاره می کنیم.

علت گرم نشدن آب در قهوه ساز چیست؟

 • ابتدا جریان برق را بررسی کنید تا دچار قطعی نشده بود. قهوه ساز را با یک پریز دیگر چک کنید.
 • سیم اصلی قهوه ساز را چک کنید، ممکن است دچار قطعی شده باشد.
 • المنت قهوه ساز وظیفه گرم کردن آب را دارد، ممکن است المنت ها آسیب دیده باشند.

تعمیر قهوه ساز خود را به تکنسین های ماهر نمایندگی تعمیرات قهوه ساز بسپارید. آنها با بررسی های لازم عیب دستگاه را به خوبی تشخیص خواهند داد.

علت تلخ شدن مزه قهوه در دستگاه قهوه ساز

 • اگر از قهوه به مقدار زیادی استفاده کنید طبیعتا قهوه شما طعم تلخی را پیدا خواهد کرد. پس در میزان مصرف قهوه  دقت کنید.
 • ممکن است تکه های قهوه، از قبل در قطعات داخلی قهوه ساز باقی مانده باشند، قطعات را کاملا باز کنید و آنها را شستشو دهید. با جمع شدن این رسوبات هم طعم قهوه شما تغییر خواهد کرد و هم عمر دستگاه شما کم خواهد شد. توصیه می شود به صورت دوره ای برای شستشوی قهوه ساز خود اقدام کنید.

علت رقیق شدن قهوه در قهوه ساز

 • اگر از آب گرم داخل مخزن قهوه ساز استفاده کنید،  قهوه شما رقیق خواهد شد. توصیه می شود همیشه از آب سرد برای تهیه قهوه استفاده کنید.
 • دقت داشته باشید از پودر قهوه به میزان کافی استفاده کنید، اگر پودر قهوه کم باشد قهوه رقیق خواهد شد. اگر از پودر قهوه به میزان زیادی استفاده کنید قهوه غلیظ خواهد شد و طعم بسیار تلخی پیدا خواهد کرد. رعایت تعادل در حجم استفاده شده قهوه، در تهیه قهوه بسیار مهم می باشد.

علت جوشیدن قهوه در قهوه ساز بعد از آماده شدن

اگر تنظیمات ترموستات قهوه ساز تغییر کند یا خراب شود قهوه همچنان می جوشد. توصیه می شود ابتدا تنظیمات ترموستات را چک کنید، اگر تنظیمات تغییری نکرده بودند، باید ترموستات را تعویض کنید. با تعمیر قهوه ساز می توانید از نوشیدن قهوه لذت ببرید.

مشکل خارج نشدن آب از قهوه ساز

 • مخزن آب را بررسی کنید، احتمال دارد میزان آب در مخزن کم باشد.
 • بر اثر رسوب آب قسمتی از دستگاه دچار گرفتگی شده است. به جای آب در مخزن از سرکه استفاده کنید تا انسداد به وجود آمده برطرف شود.

چرا در دستگاه قهوه ساز قهوه داغ نمی شود

دلیل اصلی داغ نشدن قهوه المنت ها هستند، المنت ها دچار ایراد شده اند و باید تعمیر و یا تعویض شوند. تعمیر قهوه ساز خود را به تعمیرکاران چیره دست بسپارید.

مشکل از کار افتادن کلیدهای قهوه ساز

به دلیل استفاده زیاد از قهوه ساز ممکن است کلید ها فرسوده شده و کارایی خود را از دست داده  باشند. با بهره گیری از یک تکنسین مجرب در نمایندگی تعمیرات قهوه ساز کلیدها را تعمیر کنید.

علت ترش بودن طعم قهوه در دستگاه قهوه ساز

 • ماندن قهوه برای چند روز متوالی می تواند طعم قهوه را تغییر داده و آن را ترش کند.
 • دمای قهوه ساز مناسب نیست و باید تنظیم شود، بهترین دما برای تهیه قهوه 93 درجه می باشد.
 • اگر دانه های قهوه آسیاب شده بیش از حد درشت باشند ممکن است طعم ترش بودن را حس کنید، بهتراست دانه های قهوه را ریزتر کنید.

هوم خانه مرکز خدمات تعمیر قهوه ساز در محل

در صورت بروز ایراد در قهوه ساز با هوم خانه ارتباط برقرار کرده و برای تعمیر وسیله خود اقدام کنید. تمام خدمات لازم برای تعمیر قهوه ساز در این مرکز توسط تکنسین های ماهر انجام می شود، حضور در محل، عیب یابی صحیح، تعمیر قطعه و در نهایت، پرداخت هزینه طبق قیمت های مصوب.

تعمیر قهوه ساز در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

تعمیر قهوه ساز در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

تعمیر قهوه ساز در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

تعمیر قهوه ساز در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

تعمیر قهوه ساز در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

4/5 - (2 امتیاز)


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست