تعمیرات لوازم خانگی

تعمیر جاروبرقی

هوم خانه نمایندگی تعمیرات انواع جاروبرقی در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر جاروبرقی را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.

این روزها در هر خانه، اداره یا مغازه‌ ای جاروبرقی یک وسیله ی مهم و حیاتی به کار برده می شود و تمیز کردن محل کار و خانه بدون آن دور از ذهن می باشد. این وسیله ی پرکاربرد با گذشت زمان ممکن است دچار خرابی هایی شده و به تعمیر نیاز داشته باشد. تعمیر جاروبرقی یکی از اقدامات مهم و حیاتی می باشد که حتما باید توسط یک تکنسین ماهر و حرفه ای صورت بگیرد. نمایندگی تعمیرات جاروبرقی یکی از بهترین مراکز تعمیراتی شناخته شده می باشد که امروزه مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.

ویژگی ها و خصوصیات نمایندگی تعمیر جاروبرقی

از خدمات و امتیازات یک نمایندگی و تعمیرگاه مجاز برای جاروبرقی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

استفاده از پرسنل و تعمیرکار جاروبرقی با تجربه

کلیه پرسنل و تعمیرکاران نمایندگی تعمبر جاروبرقی تخصص و تجربه کافی در تعمیرات لوازم خانگی را دارند. برای این تکنسین ها کلاس های خصوصی در نظر گرفته می شود که در آن همه ی آموزش های لازم به این تعمیرکاران داده می شود. در واقع تمام کارشناسان و متخصصین تعمیر لوازم خانگی که در این مجموعه فعالیت می کنند موظف به گذراندن دوره های فنی و تخصصی در حوزه لوازم خانگی هستند تا با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا آشنا شوند.

حضور 24 ساعته تعمیرکار در محل و تعمیر جاروبرقی

یکی از مزایا و ویژگی های مثبت این نمایدگی خدمات بیست و چهار ساعته آن می باشد. این ویژگی باعث شده است که شما در هرساعت از شبانه روز که می خواهید بدون هیچ گونه معطلی سفارش تعمیر جاروبرقی خود را در سایت هوم خانه ثبت کنید.

حداقل زمان برای حضور تعمیرکار جاروبرقی در محل

تعمیرجاروبرقی در محلی که شما مشتری عزیز می خواهید از مزایای نمایندگی تعمیرات می باشد. پس با این وجود دیگر نگران حمل و نقل جاروبرقی خود برای تعمیر نباشید. چراکه با وجود چنین گزینه ای احتمال آسیب دیدگی جاروبرقی شما در مسیر حمل به تعمیر گاه از بین می رود.

تعمیرات جاروبرقی در تهران با ضمانت نامه رسمی

این نمایندگی تعمیرات ضمانت نامه ای را بعد از تعمیر جاروبرقی به شما مشتریان عزیز ارائه می کند تا اگر خرابی مجدد دستگاه جاروبرقی شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه ما تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در هوم خانه، تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

اعلام هزینه تعمیر جاروبرقی و حضور در کوتاه ترین زمان در محل شما

تکنسین های مجرب و حرفه ای به دلیل برخورداری از تجربه و علم  کافی در زمینه ی تعمیر جاروبرقی، در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرات این دستگاه را انجام خواهند داد. تمام تکنسین های مجموعه ی ما در حوزه تعمیر جاروبرقی به تمام نقاط قوت و ضعف آن آگاه هستند و به همین دلیل است که می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به عیب یابی جاروبرقی شما نموده و از هزینه های گزاف جلوگیری نمایید.

تعمیرات جاروبرقی با قطعات فابریک

این نمایندگی همیشه در کارهای تعویض قطعات خراب  شده، قطعات فابریک و اصل را جایگزین کرده و از به کاربردن قطعات تقلبی جلوگیری می کنند. تکنسین های خبره و کارآزموده نمایندگی تعمیرات جاروبرقی می دانند که در صورتی که قطعه ی خراب شده با یک قطعه ی اصل جایگزین شود، عمر و ماندگاری دستگاه نیز افزایش می یابد و همچنین به کارآیی دستگاه نیز اضافه می شود.

مشکلات رایج در تعمیر جاروبرقی

در زیر به مشکلاتی از جاروبرقی می پردازیم که ممکن است برای دستگاه شما هم اتفاق بیفتد.

مشکل کار نکردن موتور جاروبرقی چیست؟

اگر جریان هوا در جاروبرقی مشکل داشته باشد، باعث می شود که هوا به موتور نرسد که در نتیجه باعث بالا رفتن دمای موتور و داغ شدگی می شود و برای حفاظت از موتور، دستگاه خاموش می شود. به این دلیل است که بعد از زمان کمی ممکن است دوباره دستگاه روشن شود و دوباره این بار زودتر خاموش شود. در قسمت بالا نحوه تعمیر مکش ضعیف و مشکل در جریان هوا را شرح دادیم. با استفاده از راهنمایی های موجود مشکل جریان هوا در جاروبرقی خود را برطرف کنید تا دستگاه در حین کار خاموش نشود. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که معمولاً پس از مدتی کار کردن ممکن است یک قشر از چربی و گرد و غبار به صورت لایه‌ای عایق بین زغال ها و تیغه‌های کلکتور به وجود آید و از عبور جریان جلوگیری کند. جهت رفع عیب، با یک سنباده نرم به آرامی روی تیغه ها و سطح زغال ها را سائیده و پاک کنید؛ سپس براده های به وجود آمده را پاک کنید تا زغال ها و تیغه ها یک تماس خوب با یکدیگر داشته باشند.

علت صدا دادن موتور جاروبرقی چیست و چرا موتور جاروبرقی صدا می دهد؟

اگر موتور جاروبرقی صدا می دهد، محفظه جاروبرقی باید باز شود و تمامی آلودگی ها بر طرف شود. همچنین تسمه خراب را جدا کرده و تعویض کنید. فن موتور را بررسی کنید و در صورت خراب بودن آن را تعویض کنید و رابط فن به شفت موتور را محکم کنید. به طور کل دلایل مختلفی برای صدای زیاد جاروبرقی وجود دارد، از یک گرفتگی مختصر در جاروبرقی تا انسداد شدید و حتی مشکلات جدی تر در موتور یا فن می توانند باعث صدای بیش از حد جاروبرقی شوند. بنابراین بررسی انسداد و کاهش مکش در دستگاه، نشت هوا و یا شکسته بودن غلتک امری حیاتیست که همگی باعث صدای زیاد می شوند. همچنین تیغه های فن را بررسی کنید که فرسوده یا آسیب دیده نشده باشد و با چرخاندن آن با دست، دقت کنید که در جایش شل نشده باشد. تیغه های فرسوده و آسیب دیده چون نمی توانند به راحتی و آزادانه بچرخند، ایجاد صدای زیادی می کنند و همچنین ممکن است با جریان آشغال وارد شده به دستگاه برخورد کنند. بلبرینگ از دیگر دلایل ایجاد صدای زیاد در دستگاه می باشد. اگر مشکل جاروبرقی شما از بیرینگ موتور باشد، ممکن است مجبور باشید کل موتور را تعویض کنید که به اندازه یک دستگاه جدید هزینه خواهد داشت.

چرا دستگاه جاروبرقی نامنظم کار می کند؟

کارکرد نامنظم جاروبرقی یکی از مشکلات رایج این دستگاه می باشد که اگر فشار فنرهای پشت زغال ها به اندازه کافی نباشد باعث ایجاد جرقه و گرم شدن آرمیچر می‌شود. برای جلوگیری از این مسئله فنر زغال ها را کشیده و فشار آن را تنظیم کنید. علاوه بر این اگر کلافهای روی آرمیچر نیم سوز شده باشند، حتما بایستی تعویض شوند.

علت ضعیف بودن مکش جاروبرقی چیست؟

اگر مکش جاروبرقی کافی نیست، به احتمال زیاد مخزن یا کیسه آن پر شده است. در صورت نیاز آن را خالی و یا تعویض کنید. همچنین لوله فنری را از نظر انسداد چک کنید و در صورت گیر کردن یا تجمع اشیا در آن، مشکل را برطرف کنید. فیلتر دستگاه را که اکثرا از جنس پارچه یا اسفنج فشرده تهیه می شود با دست کاملا تمیز کنید همچنین فن موتور را چک کنید.

چرا جاروبرقی بوی سوختگی می دهد؟

بوی سوختگی می تواند نشانی از مشکل سیم کشی باشد. وقتی که جاروبرقی روشن است، به سیم دست بزنید و اگر حس کردید بیش از حد گرم است، جاروبرقی را از برق بکشید و پایانه های آن را چک کنید. هر پایانه ای که شل شده بود، محکم کنید. اگر تمام این اقدامات را انجام دادید ولی هنوز بوی سوختگی برطرف نشده بود، ممکن است مشکل از موتور باشد. در این صورت بهترین کار این است که به تعمیر جاروبرقی بپردازید و آن را به تعمیرگاه ببرید.

هنگام کار با جاروبرقی بین زغال و تیغه های کلکتور جرقه و گرمای زیاد ایجاد می شود

در صورت به وجود آمدن چنین مشکلی در ابتدا زغال ها را تمیز کرده و در صورت کوتاه شدن آن ها را تعویض کنید. در صورت سالم بودن زغال ها و تیغه کلکتور، حتما کلافهای سیم پیچ نیم سوز شده اند. برای اطمینان خاطر می توانید شدت جریان موتور را اندازه گیری کنید. اگر بیش از حد مجاز بود باید کلافها باز پیچی یا تعویض شوند.

چرا جاروبرقی با لرزش کار می کند؟

لرزش جاروبرقی یکی از مشکلات رایجی است که ممکن است جاروبرقی شما با آن موچه شود. برای رفع این مشکل نگه دارنده‌ های موتور را بازدید کنید؛ اگر شل شده اند آنها را محکم کنید و چنانچه هر یک از آنها خراب شده است تعویض کنید.

هوم خانه نمایندگی تعمیر جاروبرقی در تهران

مجموعه هوم خانه با دارا بودن متخصصین حرفه ای و دوره دیده ، دارای ظرفیت بالایی برای ارائه خدمات سریع، به موقع و با کیفیت می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر جاروبرقی شما کنند.

تعمیر جاروبرقی در مرکز تهران

یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد و…

تعمیر جاروبرقی در شمال تهران

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

تعمیر جاروبرقی در جنوب تهران

انقلاب , آزادی , جمهوری , نازی آباد , حافظ , امام خمینی , ولیعصر و …

تعمیر جاروبرقی در شرق تهران

تهرانپارس , نارمک , رسالت , سید خندان , فرجام , پیروزی , حکیمیه , لواسانات و …

تعمیر جاروبرقی در غرب تهران

آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان , تهرانسر و …

4/5 - (2 امتیاز)


در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

1 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
avatar
علی سعیدپور 27 مرداد 1400

یکی از چرخهای جارو برقی از داخل شکسته

پاسخ دادن