راهنمای استفاده از لوازم خانگی

آخرین بروزرسانی
3 سال پیش

نحوه هوا گیری اسپرسوساز

در این مطلب سعی داریم در مورد نحوه هوا گیری اسپرسوساز مواردی را بیان کنیم. از آن جایی که نحوه هوا گیری و رفع هوای موجود در اسپرسوساز سبب می شود تا دستگاه عملکرد صحیحی داشته باشد از این رو می توانید این مطلب را مطالعه کرده و به عیب یابی و تعمیر آن بپردازید.

از میان سایر قهوه ساز های موجود در بازار، اسپرسوساز توانسته است جایگاه قابل قبولی را پیدا کند. اگر یک باز طعم اسپرسو ساخته شده توسط اسپرسوساز را بچشید، آنگاه از طعم بی نظیر آن دست نخواهید کشید.

در صورتی که دستگاه اسپرسو ساز نیاز به هوا گیری پیدا کرده است، باید اقدام به هوا گیری آن نمایید.

 هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز در تهران شرایطی برای صرفه جویی 75 درصدی هزینه ها برای کاربران فراهم نموده است.

در ادامه مقاله به عناوین زیر برای بررسی نحوه هوا گیری اسپرسوساز،می پردازیم:

در ادامه با هوم خانه همراه باشید

نحوه هوا گیری اسپرسوساز

نحوه هوا گیری اسپرسوساز در زیر ذکر شده است.

برای اینکه بتوانید به درستی از دستگاه خود استفاده کنید، هواگیری آن را فراموش نکنید. قطعات موجود در اسپرسوساز با همدیگر سبب آماده کردن یک اسپرسو خوشمزه می شود. اگر بخشی از این قطعات به درستی عمل نکند و یا نحوه استفاده ما از آن اشتباه باشد و نکات مهم در مورد استفاده از اسپرسوساز را رعایت نکرده باشیم، آنگاه اسپرسوساز قادر به عملکرد و کارایی بالایی نیست.

اگر اولین بار است که قرار به استفاده از اسپرسوساز کرده اید، یا در صورتی که بعد از مدت ها مجددا تصمیم به استفاده از اسپرسوساز نموده اید، باید قبل از هر اقدامی، هواگیری اسپرسوساز را انجام دهید.

معمولا برندهای مختلف اسپرسوساز مانند نوا و بیزرا و.. یک مکانسیم عمل برای هوا گیری دارند، زیرا قطعات ساخته شده و نحوه عملکرد هر یک مشابه است. از این رو برای هوا گیری اسپرسوساز کافیست روش انجام آن را بدانید.

برای هوا گیری اسپرسوساز کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. مخزن دستگاه را از آب پر کنید.
 2. میزان آب موجود در مخزن را تا حد مشخص شده در بدنه قرار دهید.
 3. در صورتی که مخزن دستگاه آب کافی نداشته باشد، هوا گیری انجام نمی شود.
 4. اسپرسوساز اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک تفاوت چندانی برای هوا گیری ندارند. شما کافیست، مخزن را از آب پر کنید.

آموزش هوا گیری اسپرسوساز نوا

برای هوا گیری از دستگاه اسپرسوساز نوا باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. پمپ آب موجود در اسپرسوساز سبب می شود تا آب با فشار لازم به قسمت دم کن دستگاه برسد.
 2. اگر آب در قسمت پمپ خالی شود، آنگاه هوا جای آب را در پمپ می گیرد. بنابراین پمپ قادر به پمپاژ آب به سمت بالا نمی باشد. باید پمپ اسپرسوساز نوا را هوا گیری کنید تا دستگاه مانند روز اول به خوبی کار کند.
 3. نحوه هواگیری اسپرسوساز نوا آسان است و کافیست مخزن آب دستگاه را پر از آب کنید.
 4. اگر بعد از اینکه هواگیری را انجام دادید، باز هم عمل پمپاژ آب انجام نشد؛ باید مخزن را از پایه جدا کنید و باز دیگر قطعات را به هم پیوند بزیند.

نحوه هواگیری اسپرسوساز بیزرا

نحوه هواگیری اسپرسوساز بیزرا به شرح زیر است.

اسپرسوساز بیزار نیز مانند اسپرسوساز نوا باید هواگیری شود تا قادر به عملکرد صحیح باشد. از آن جایی که مکانسیم ساخت اسپرسو در اکثر اسپرسوساز ها یکسان است، بنابراین شما می توانید با مرجع قرار دادن یکی، اقدام به هواگیری اسپرسوساز بیزرا نمایید.

اسپرسوساز بیزرا از قطعات مختلفی تشکیل شده است. برای اینکه بعد از مدت ها بتوانید مجدد از اسپرسوساز بیزرا استفاده کنید باید هواگیری را انجام دهید.

 • برای این کار کافیست، مخزن اسپرسوساز بیزار را از آب پر کنید. سپس مجددا آن را خالی کنید.
 • در صورتی که عمل انتقال بخار صورت نگرفت، باید مخزن دستگاه را از پایه جدا کنید.
 • بار دیگر با جای گذاری قطعات اسپرسوساز در مکان اصلی خود، اسپرسوساز را امتحان کنید.

خدمات آموزش هوا گیری اسپرسوساز در نمایندگی تعمیرات هوم خانه

خدمات آموزش هوا گیری اسپرسوساز در نمایندگی تعمیرات هوم خانه به شرح زیر می باشد.

هوم خانه به عنوان نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات اسپرسوساز اقدام به تعمیر و عیب یابی هر یک از مشکلات اسپرسوساز نموده است. با توجه به اینکه اسپرسوساز باید توسط تکنسین و تعمیرکار مجاز تعمیر و عیب یابی شود از این رو از سپردن دستگاه خود به افراد غیرحرفه ای خودداری کنید.

هوم خانه با توجه به اینکه تعمیرگاه مجاز مرکزی در تعمیر اسپرسوساز است، توانسته است در سراسر تهران اعم از شرق،غرب،شمال و جنوب تهران خدمات تعمیرات را برای مشتریان در منزل انجام دهد.

 • بنابراین شما عزیزان می توانید خدمات تعمیرات اسپرسوساز را در منزل و توسط تیم تعمیرکار هوم خانه دریافت کنید.
 • اگر تصمیم به استفاده اسپرسوساز بعد از مدت ها نموده اید، باید هواگیری را انجام دهید. با راهکارهای بالا نحوه هواگیری اسپرسوساز خود را انجام دهید.
 • در صورتی که قادر به هواگیری نبودید و یا اینکه دستگاه قادر به شروع کار نیست، باید از خدمات تخصصی تر برای رفع عیب و تعمیرات اسپرسوساز بهره مند شوید.

نتیجه گیری از نحوه هواگیری اسپرسوساز

نتیجه گیری از مقاله نحوه هوا گیری اسپرسوساز به شرح زیر می باشد:

 • در این مطلب در مورد هوا گیری اسپرسوساز راهکارهایی را بیان کردیم.
 • اگر صاحب یک کافه هستید و مشتریان شما منتظر اسپرسو خوشمزه شما می باشند، خراب شدن دستگاه اتفاق خوشایندی نیست.بنابراین می توانید با تماس با نمایندگی تعمیرات هوم خانه درخواست اعزام تعمیرکار را داشته باشید.
 • تعمیرکاران ما در هوم خانه با دانش و تجربه بالا و تجهیزات کافی به محل اعزام می شوند و در بازه زمانی کوتاه اقدام به تعمیر اسپرسوساز و قهوه ساز می نمایند.

مجموعه هوم خانه نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز در تهران آماده ارائه خدمات تعمیر اسپرسوساز در محل به کاربران می باشد.

4/5 - (1 امتیاز)

بدون برچسب

در بحث و گفتگوی این مطلب شرکت کنید!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست