آموزش تعمیرات هود

آموزش تعمیرات هود

آموزش تعمیرات هود

در این مقاله به آموزش تعمیرات هود و بررسی مشکلات و ایرادات متداول آن پرداخته ایم، همچنین قطعات این دستگاه را نیز برای شما معرفی کرده ایم تا از این طریق در صورت بروز ایراد امکان شناسایی عامل آن ساده تر باشد.

14 بهمن 1399
0 دیدگاه
عوامل خرابی هود آشپزخانه

عوامل خرابی هود آشپزخانه

در این مطلب تصمیم داریم در مورد عوامل خرابی هود آشپزخانه نکاتی را بیان کنیم. با توجه به اینکه اکثر مشکلات به وجود آمده در هود به دلیل استفاده ناصحیح و رعایت نکردن نکات ساده نگهداری است. بنابراین بر آن شدیم تا این مقاله را به عوامل خرابی هود آشپزخانه اختصاص دهیم.

20 شهریور 1399
0 دیدگاه
اشکالات رایج هود آشپزخانه و رفع آن

اشکالات رایج هود آشپزخانه و رفع آن

در این مطلب قصد داریم در مورد اشکالات رایج هود آشپزخانه و مشکلات متداول و راه های تعمیر آن مطالبی را بیان کنیم. با توجه به این که هود برای تهویه کردن هوای آشپزخانه بسیار مهم است، نبود آن سبب می شود هوای آشپزخانه آکنده از ذرات معلق و هوای مرطوب باشد. از این رو هر ایرادی که در هود ایجاد می شود، باید سریعا تعمیر شود.

16 شهریور 1399
10 دیدگاه
علت روشن نشدن چراغ هود و رفع آن

علت روشن نشدن چراغ هود و رفع آن

در این مطلب قصد داریم در مورد علت روشن نشدن چراغ هود ، مطالبی را بیان کنیم. دانستن علت اینکه چرا لامپ هود روشن نمی شود، می تواند به رفع عیب و تعمیر آن کمک شایانی کند. از این رو در صورتی که چراغ هود آشپزخانه روشن نمی شود، و شما به طور کامل دید کافی روی غذای طبخ شده ندارید، می توانید از این مقاله کمک بگیرید.

15 شهریور 1399
4 دیدگاه
علت کم شدن مکش هود و رفع آن

علت کم شدن مکش هود و رفع آن

در این مطلب قصد داریم در مورد علت کم شدن مکش هود و رفع آن و هم اینکه چرا مکش هود ضعیف شده است، مواردی را بیان کنیم. بروز این ایراد در هود باعث شده تا علاوه بر اینکه هوای آشپزخانه تهویه نشود، همچنین عملکرد دستگاه نیز تحت تاثیر قرار بگیرد. با توجه به اینکه، هود باید مکش بالایی داشته باشد تا ذرات معلق و همچنین هوا را به درون خود مکش کند، اما هر گونه اختلالی در این عملکرد سبب شده تا هوای آشپزخانه تهویه نشود و فضا آکنده از چربی و دود و رطوبت شود. 

13 شهریور 1399
2 دیدگاه
علت یکسره شدن هود و رفع آن

علت یکسره شدن هود و رفع آن

در این مطلب قصد داریم در مورد علت یکسره شدن هود و علت اینکه هود یکسره کار می کند؛ مطالبی را بیان کنیم. بروز این ایراد در هود می تواند هم سبب افزایش مصرف انرژی شود و هم اینکه عملکرد هود را نیز تحت شعاع قرار بدهد. زیرا یکسره کار کردن هود سبب افزایش فشار به موتور شده و ممکن است به مرور آسیب های جدی به دستگاه وارد شود.

12 شهریور 1399
6 دیدگاه
کار نکردن صفحه لمسی هود آشپزخانه

کار نکردن صفحه لمسی هود آشپزخانه

در این مطلب قصد داریم در مورد کار نکردن صفحه لمسی هود آشپزخانه و علت اینکه چرا برخی از صفحات کلید لمسی هود آشپزخانه کار نمی کند، مواردی را بیان کنیم. در صورت کار نکردن دکمه های صفحه کلید، شما هر چقدر هم دکمه های لمسی را بفشارید، دستگاه عمل نمی کند. از این رو در این مقاله کاربران می توانند علت کار نکردن صفحه نمایش هود آشپزخانه مطالبی را متوجه شده و در صورت کار نکردن دکمه های صفحه کلید، به تعمیر آن بپردازند.

11 شهریور 1399
2 دیدگاه
علت روشن نشدن هود و تعمیر آن

علت روشن نشدن هود و تعمیر آن

در این مطلب قصد داریم در مورد علت اینکه هود آشپزخانه کار نمی کند ، مطالبی را بیان کنیم. بروز این ایراد در هود آشپزخانه می تواند سبب شود تا فضای خانه شما انباشته از دود شود و تهویه به درستی صورت نگیرد. بنابراین برای اینکه بتوانید مشکل روشن نشدن هود را حل کنید، کافی است این مقاله را دنبال کنید.

10 شهریور 1399
46 دیدگاه
علت قطعی سیم هود آشپزخانه و رفع آن

علت قطعی سیم هود آشپزخانه و رفع آن

در این مطلب سعی بر این شده است تا به بررسی علت قطعی سیم هود آشپزخانه و رفع آن بپردازیم. با بروز این ایراد در هود آشپزخانه، همیشه باید منتظر خراب شدن یا سوختن هود باشیم. زیرا قطعی سیم هود به دلیل مشکلی جدی به وجود آمده که باید هر چه سریع تر برای تعمیر آن اقدام کرد.

9 شهریور 1399
0 دیدگاه