نمایندگی یخساران

نمایندگی یخساران
نمایندگی مجاز تعمیرات
یخساران
021-88972003

نمایندگی یخساران

شرکت تولیدی صنعتی یخساران یکی از معروف ترین و محبوب ترین برندهای لوازم خانگی می باشد که درزمره بزرگ‌ترین کارخانجات صنایع برودتی کشور قرار دارد. نمایندگی یخساران درسال 1340 شمسی با تولید اولین آبسردکن که ساخت ایران نیز می باشد فعالیت خود را آغاز کرد. از محصولات این نمایندگی می توان به  انواع آبسردکن، فریزرهای صندوقی ویخچال فریزرهای خانگی در ابعاد و اندازه‌های گوناگون، اقدام به ساخت فریزر و یخچال فریزر بدون برفک و دوقلو اشاره کرد.

یخچال فریزرهای تولیدی نمایندگی یخساران درطرح‌ها و رنگ‌های بی‌نظیر براساس جدیدترین استاندارد های بین‌المللی تولید و ارائه می‌گردد. محصولات این برند با رنگ پودری به شیوه الکترواستاتیک ورق گالوانیزه روکش‌دار و با طرح چرم در رنگ‌های متنوع عرضه می‌گردد. این برند مطلوب، با کیفیت مناسب و بالایی که دارد عمر طولانی داشته و کمتر دچار خرابی می شود. اما هر محصول با کیفیتی به دلیل گذر زمان و استفاده مکرر از آن می تواند روزی به مشکل بر خورده و دچار ایراداتی شود که در این صورت باید به محض پیدایش مشکل در این لوازم آن ها را به جهت تعمیر به یک مرکز نمایندگی برد.

هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات یخساران یکی از مراکز معتبر در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی یخساران می باشد که سال هاست در این کار تجربه ی فراوانی دارد. در صورت خرابی و یا ایجاد مشکل در هر یک از وسایل لوازم خانگی یخساران خود می توانید با نمایندگی تعمیرات این برند در هوم خانه تماس گرفته و از این طریق دستگاهتان را تعمیر کنید.

تعمیر یخچال یخساران

تعمیر یخچال یخساران

یخساران یکی از برندهای بزرگی است که در ایران فعالیت دارد. این برند در زمینه تولید انواع یخچال فریزرها بسیار موفق عمل کرده و بخش بزرگی از بازار این محصولات را به خود اختصاص داده است. یخچال های یخساران به صورتی طراحی و ساخته می شوند که هم کیفیت آنها و هم قابلیت های تعبیه […]

26 مرداد 1400
0 دیدگاه
نمایندگی تعمیرات یخساران

نمایندگی تعمیرات یخساران

هوم خانه نمایندگی تعمیرات یخساران در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیرات لوازم خانگی یخساران را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید. برند یخساران یکی از شناخته شده ترین، معروف ترین و باکیفیت ترین برند هایی است که امروزه در تولید انواع لوازم […]

9 فروردین 1399
0 دیدگاه