نمایندگی پروفایل

نمایندگی پروفایل
نمایندگی مجاز تعمیرات
پروفایل
021-88972003

نمایندگی پروفایل (Profile)

پروفایل یکی از برترین تولید کنندگان لوازم خانگی در دنیا است که یکی از زیر مجموعه های برند جنرال الکتریک به حساب می آید. این برند آمریکایی از دانش روز دنیا در ساخت محصولات خود استفاده کرده است. همین ویژگی باعث شده تا کیفیت ساخت و عملکرد این محصولات بسیار عالی بوده و کاربران از آنها رضایت کامل داشته باشند. وجود لوازم خانگی پروفایل و استفاده از قابلیت های آنها در منزل تجربه ای جدیدی از کاربری لوازم خانگی برای شما رقم خواهد زد. این محصولات جزء پرفروش ترین لوازم خانگی در بازار بوده و طرفدارای خاص خود را دارد. این محصولات در ایران نیز دارای متقاضیان زیادی است که نمایندگی پروفایل فروش و خدمات پس از فروش آنها را پشتیبانی می کند. در ضمن این نمایندگی در صورت بروز خرابی در این محصولات نیز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. با مراجعه به این مرکز می توانید هر کدام از لوازم خانگی خود را در کمترین زمان تعمیر کرده و در اختیار داشته باشید.

برند پروفایل در واقع با انواع یخچال، یخچال فریزر و ساید بای سایدهای خود در بازار شناخته می شود. در این دستگاه ها از قابلیت های مدرنی بهره گرفته شده است که موجب افزایش کارایی آنها می شود. در ساخت محصولات این برند تمامی استانداردها در نظر گرفته شده و به همین دلیل از کیفیت ساخت مطلوبی برخوردار هستند. اما این لوازم نیز همانند دیگر لوازم خانگی برقی ممکن است دچار خرابی و ایراد در عملکرد شود. اما از آن جایی که جزء لوازم خانگی پرکاربرد بوده و به صورت 24 ساعته کار می کنند باید هر چه سریع تر نسبت به تعمیر آنها اقدام شود.

هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات پروفایل در تهران با خدمات بی‌ نظیر خود مانند تعمیر لوازم خانگی به صورت تخصصی، تعویض قطعات معیوب با استفاده از قطعات اصل و گارانتی تعمیر می تواند بهترین گزینه برای تعمیر لوازم خانگی شما از برند پروفایل باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل

نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل

نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل  Profile در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید. یخچال پروفایل مجهز به قفل کودک، آبسردکن و فیلتر تصفیه آب می باشد. شما می توانید این محصول را در گنجایش ها […]

26 شهریور 1399
0 دیدگاه
نمایندگی تعمیرات پروفایل

نمایندگی تعمیرات پروفایل

هوم خانه نمایندگی تعمیرات پروفایل در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیرات لوازم خانگی پروفایل را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید. پروفایل یکی از برندهای شرکت آمریکایی جنرال الکتریک می باشد. محصولاتی که در این شرکت طراحی و ساخته می شوند از […]

27 فروردین 1399
0 دیدگاه