نمایندگی پادیسان

نمایندگی پادیسان
نمایندگی مجاز تعمیرات
پادیسان
021-88972003

نمایندگی پادیسان

کمپانی پادیسان یکی از تولید کنندگان داخلی است که در زمینه ی طراحی و تولید انواع لوازم خانگی فعالیت دارد. این برند در سال 1364 در سیمین دشت کرج تاسیس شده است. این برند تمامی محصولات خود را بر اساس فناوری های روز دنیا طراحی کرده و همین سبب نیز عملکرد آنها صحیح و کاملاً دقیق است. با توجه به ویژگی هایی که محصولات این برند دارد، مشتریان از آن استقبال بی نظیری کرده و جزو پر فروش ترین های بازار لوازم خانگی در ایران به حساب می آید. این شرکت با هم فکری مهندسین و طراحان خود محصولاتی را روانه بازار کرده است که بیشتری کارایی را داشته و به همین سبب هم موفق به کسب انواع افتخارات و نشان های بین المللی شده است. این برند به منظور ارائه خدمات و سرویس به مشتریان خود مراکزی را با عنوان نمایندگی پادیسان در تهران دایر کرده است. در این نمایندگی خدمات مربوط به نصب و راه اندازی و تعمیرات تمامی محصولات این برند ارائه می شود.

اجاق گاز های مبله، انواع اجاق گازهای توکار، اجاق گازهای صفحه ای، انواع فرهای برقی و گازی و هود از جمله محصولات این برند می باشد. این محصولات بر اساس نیاز کاربران طراحی شده است و به همین سبب هم می تواند در آشپزخانه یک کمک بزرگ برای آنها باشد. طراحی ظاهری این محصولات خاص است و جلوه ای مدرن به آشپزخانه می دهد.

هوم خانه نمایندگی تعمیرات پادیسان می باشد. در صورت خرابی لوازم خانگی خود از برند پادیسان شما می توانید به این مرکز مراجعه کرده و از خدمات درجه یک آنها استفاده کنید. این نمایندگی از تعمیرکارانی ماهر و آشنا به کار استفاده کرده و کار تعمیر لوازم خانگی معیوب شما را در کمترین زمان انجام می دهد. هزینه ی تعمیر نیز در این مرکز منصفانه است و هزینه ی زیادی را بر مراجعه کننده تحمیل نمی کند.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز پادیسان

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز پادیسان

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز پادیسان در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب و با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی، خدمات تعمیر گاز پادیسان را به شما ارائه می نماید. اجاق گاز به عنوان عضو ثابت و بسیار حساس آشپزخانه محسوب می شود. با اطمینان می توان گفت آشپزخانه ای […]

1 شهریور 1399
0 دیدگاه
نمایندگی تعمیرات پادیسان

نمایندگی تعمیرات پادیسان

هوم خانه نمایندگی تعمیرات پادیسان در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیرات لوازم خانگی پادیسان را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید. پادیسان، برندی آشنا برای ایران و ایرانیان است. معمولا این برند را با اجاق گازها و فرهایش می شناسیم، اما در […]

29 فروردین 1399
0 دیدگاه