نمایندگی ویتامیکس

نمایندگی ویتامیکس
نمایندگی مجاز تعمیرات
ویتامیکس
021-88972003

نمایندگی ویتامیکس (Vitamix)

ویتامیکس vitamix یک برند لوازم صنعتی از کشور آمریکا می باشد.  این شرکت توسط ویلیام جی پاپا برنارد، در سال 1921 در آمریکا تاسیس شده است. هدف از تاسیس این شرکت تجهیز کردن آشپزخانه های صنعتی بوده است. از ابتدا این شرکت، کار خود را با تولید انواع محصولات آشپزخانه های صنعتی شروع کرد. با سال ها تحقیق و طراحی های متنوع سرانجام در سال 1937 اولین مخلوط کن صنعتی ویتامکس در این شرکت تولید و روانه بازار شد. در ابتدا این محصول برای بسیاری از افراد نا آشنا بود اما با گذشت زمان کسانی که به صورت حرفه ای در بخش آشپزی و کافی شاپ فعالیت می کردند از طرفداران حرفه ای این محصول شدند و آشپزخانه های صنعتی  و کافی شاپ های خود را با  محصولات ویتامکس تجهیز کردند. شما می توانید برای تجهیز کردن کافی شاپ یا آشپزخانه صنعتی خود، محصولات ویتامکس را در ایران از طریق نمایندگی ویتامیکس تهیه کنید.

از محصولات نمایندگی vitamix می توان به مخلوط کن کاور دار، مخلوط کن بدون کاور، پارچ صنعتی و بلندر اشاره کرد. مخلوط کن ویتامکس یکی از محصولات اصلی در این برند می باشد. شما می توانید از نمایندگی ویتامیکس برای تجهیز کردن رستوران، تجهیز کردن کافی شاپ، تجهیز کردن فست فود، تجهیز کردن آشپزخانه صنعتی و تجهیز کردن آشپزخانه هتل تهیه کنید. البته این محصول برای مصارف خانگی نیز استفاده می شود. از فاکتورهای مهم برای خرید این محصول می توان به کم صدا بودن آن، کاور، تیغه تیز و برنده آن اشاره کرد. مخلوط کن ویتامیکس با طراحی زیبا بهترین وسیله برای ترکیب مواد می باشد.

هوم خانه فعالیت های خود را در زمینه تعمیر لوازم خانگی گسترش داده و به عنوان نمایندگی تعمیرات ویتامکس تعمیر محصولات ویتامکس را نیز در لیست خدمات خود قرار داده است. تکنسین های ماهر و با تجربه این مرکز با حضور در محل، تعمیرات محصولات این برند را با دقت انجام داده و رضایت مشتریان خود را به ارمغان آورده اند.

نمایندگی تعمیرات ویتامیکس

نمایندگی تعمیرات ویتامیکس

هوم خانه نمایندگی تعمیرات ویتامیکس در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیرات لوازم خانگی ویتامیکس را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نمایند. در سال 1949 ویلیام جی بنیانگذار Vitamax اولین فعالیت خود را در ایالات متحده آغاز کرد تا نشان دهد چگونه مخلوط […]

9 اسفند 1398
0 دیدگاه