نمایندگی نیولایف

نمایندگی نیولایف
نمایندگی مجاز تعمیرات
نیولایف
021-88972003

نمایندگی نیولایف (Newlife)

شرکت نیولایف Newlife که در ابتدای کار تنها با یک شعبه کار خود را آغاز کرد اما امروزه زیر مجموعه های زیادی را پذیرفته است. این شرکت آمریکایی که زیبایی محصولات تولیدی را در اولویت کاری قرار داده بود، ظرف مدت کوتاهی توانست مشتریان خوبی را جذب نماید. عمده تولیدات نمایندگی نیولایف در بخش طراحی و تولید وسایل آشپزخانه و لوازم است و اینگونه شد که بانوان،  بالاترین ردیف خرید محصولات را از آن خود کرده اند.

دستگاه تصفیه آب، آبمیوه گیری تک کاره و چند کاره، گوشت کوب دستی و برقی، سرویس پخت و پز،  چای ساز، خرد کن، پلوپز، بخار پز، ساندویچ ساز، آسیاب قهوه، سرویس قابلمه، سرویس قاشق و چنگال، ماکرو ویو، سرخ کن، همزن، کتری، میوه خشک کن، توستر، آرام پز، اجاق گاز ثابت و مسافرتی، مخلوط کن، آب پرتقال گیری، کتری، قوری، چرخ گوشت و هر آنچه که یک آشپزخانه سنتی و مدرن به آن نیاز دارد، در نمایندگی نیولایف قابل دستیابی ست.

با وجود برند های متعددی که گاهی اوقات باعث سردرگمی می شود، فراموش نکنید، نمایندگی تعمیرات نیولایف هوم خانه با کمک تیم حرفه ای و متعهد خود آمادگی ارائه خدمات تعمیرات کلیه محصولات این برند را دارا می باشد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی نیولایف

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی نیولایف

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی نیولایف را در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب و با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید. برند نیولایف جزو برندهای تازه تاسیس در بازار لوازم خانگی است. این برند با وجود تازه کار بودن، در مدت زمان کمی توانسته جای خود […]

2 تیر 1399
0 دیدگاه
نمایندگی تعمیرات نیولایف

نمایندگی تعمیرات نیولایف

هوم خانه نمایندگی تعمیرات نیولایف در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیرات لوازم خانگی نیولایف را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نمایند. نیولایف برندی آمریکایی در زمینه تولید لوازم خانگی است که نقش پر رنگ محصولات خود را در زندگی مردم جهان و […]

9 اسفند 1398
4 دیدگاه