نمایندگی سیلوان

نمایندگی سیلوان
نمایندگی مجاز تعمیرات
سیلوان
021-88972003

نمایندگی سیلوان (Silwan)

شرکت آذر سیلوان با نام تجاری سیلوان یک شرکت ایرانی تولید کننده ی لوازم خانگی است که در سال ۱۳۵۷ در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز با هدف تولید زود پز، فعالیت صنعتی خود را آغاز نمود و در سال ۱۳۶۷ موفق به تولید اجاق گازهای کابین دار شد که اولین واحد صنعتی تولید کننده ی این محصول در غرب کشور بود. همچنین شرکت نمایندگی سیلوان در سال ۱۳۷۵ تولید انواع بخاری گاز سوز و کولر آبی را در دستور کار خود قرار داد و خط تولید این محصولات را راه اندازی نمود. در سال ۱۳۷۹ تولید آبگرمکن دیواری را در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هم میهنان خود در خط تولید شرکت قرار داد و در سال ۱۳۸۴ با توجه به نیاز بازار خط تولید یخچال و فریزر را راه اندازی نمود و هم اکنون در این خط تولید یخچال های دو قلو نیز تولید می شود و یخچال ساید در سال های آینده به خط تولید این مجموعه اضافه می شود.

شرکت نمایندگی سیلوان با توجه به وجود پتانسیل بالقوه در این مجموعه در سال ۱۳۸۵ انواع آبگرمکن دیواری را به خط تولید اضافه نمود. به دلیل استاندارد بالای کیفیت محصولات قسمتی از تولیدات در بازار داخلی و بخشی از محصولات در بازار کشورهای همسایه عرضه می شود و یکی از شرکت های صادر کننده محصولات ایرانی به خارج از کشور می باشد. مجموعه عظیم سیلوان تولید کننده و توزیع کننده محصولات بسیاری از جمله: انواع یخچال، آبگرمکن دیواری و زمینی وکولر آبی می باشد. محصولات سیلوان دارای گارانتی اصلی شرکتی می باشد.

درصورتی که دستگاه شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و مشکلی در لوازم برقی سیلوان به وجود آمده باشد، هوم خانه نمایندگی تعمیرات سیلوان با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن مشکل شما هم وطنان گرامی را در زمینه تعمیر و تامین قطعات برطرف خواهد کرد. هوم خانه به عنوان نمایندگی سیلوان در تهران با بهره گیری از تعمیرکار حرفه ای، تعمیر فوری، قیمت مناسب، ضمانت تعمیر و استفاده از قطعات اصلی به نحو احسنت در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

تعمیرات یخچال سیلوان

تعمیرات یخچال سیلوان

هوم خانه تعمیرگاه تعمیرات یخچال سیلوان در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر یخچال سیلوان را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید. وجود یخچال در ­آشپزخانه جزو لوازم کاربردی و یکی از اصلی­­­ترین موارد پرکاربرد جهت نگه­داری و سالم ماندن غذا در خانه […]

30 شهریور 1399
0 دیدگاه
نمایندگی تعمیرات سیلوان

نمایندگی تعمیرات سیلوان

هوم خانه نمایندگی تعمیرات سیلوان در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیرات لوازم خانگی سیلوان را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نمایند. حتما برای شما هم پیش آمده که وسیله برقی شما به هر دلیلی دچار مشکل شده است و نیاز به تعمیر […]

20 اسفند 1398
0 دیدگاه