نمایندگی رولکس

نمایندگی رولکس
نمایندگی مجاز تعمیرات
رولکس
021-88972003

نمایندگی رولکس (ROLEX)

یکی از مشهورترین و معروف ترین شرکت های تولید کننده ساعت، رولکس است.‌ این شرکت در سال ۱۹۰۵ توسط آلفرد دیویس  ویلسدروف افتتاح شده است و اکنون به عنوان بزرگ ترین شرکت تولید کننده ساعت شناخته می شود. اما این برند فقط به تولید ساعت اکتفا نکرد و به تولید لوازم خانگی نیز روی آورد. در حال حاضر نمایندگی رولکس در سراسر ایران شعبه هایی دارد که لوازم مورد نیاز مشتری ها سریع تر در اختیار آنان قرار گیرد.

اگر به دنبال لوازم خانگی با کیفیت هستید لوازم خانگی رولکس انتخاب مناسبی برای شما می باشد. سالانه لوازم خانگی زیادی با طرح ها و مدل های گوناگون توسط این شرکت ساخته و روانه بازار می شود این لوازم بسیار زیبا طراحی شده و در ساخت آن از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده شده است.‌ طراحان این برند در هنگام ساخت این وسایل دقت کافی داشته و از بهترین قطعات برای تولید آن استفاده کرده اند و وسایلی کاملاً استاندارد را به بازار عرضه کرده اند.

هوم خانه نمایندگی تعمیرات رولکس را به خاطر بسپارید تا در صورت نیاز به تعمیر لوازم خانگی، بهترین نمایندگی کار تعمیر را برایتان انجام دهد. این نمایندگی دارای کادری مجرب، متخصص و متعهد است که وظیفه تعمیر را با ضمانت کامل انجام می دهد. حضور به موقع پس از ثبت درخواست تعمیر توسط شما، عدم وجود محدودیت زمانی در شبانه روز، استفاده از قطعات اورجینال و ارائه کارت ضمانت تعمیر از جمله خدماتی ست که این نمایندگی ایرانی برای شهرندان سراسر کشور انجام می دهد.

نمایندگی تعمیرات رولکس

نمایندگی تعمیرات رولکس

هوم خانه نمایندگی تعمیرات رولکس در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیرات لوازم خانگی رولکس را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نمایند. برند رولکس یکی از برندهایی است که امروزه لوازم خانگی آن مورد استفاده بسیاری از مردم قرار می گیرد. در لوازم […]

9 اسفند 1398
0 دیدگاه