نمایندگی رزگاز

نمایندگی رزگاز
نمایندگی مجاز تعمیرات
رزگاز
021-88972003

نمایندگی رزگاز

برند رزگاز در سال 1363 در استان اصفهان تاسیس شده و در اوایل کار فقط در زمینه ی طراحی و تولید اجاق گاز فعالیت داشت. امروزه این برند خطوط تولید خود را به پیشرفته ترین ماشین آلات تجهیز کرده است. با استفاده از این تجهیزات و همچنین پشتکار و خلاقیت مهندسین و طراحان خود توانسته محصولاتی به روز طراحی و تولید نماید. کارایی بالا به همراه کیفیت ساخت عالی و همچنین طراحی مدرن و استحکام قابل قبول باعث شده تا این محصولات در بازارهای داخلی و خارجی متقاضیان زیادی داشته باشد. در همین راستا نیز موفق شده تا گواهینامه های بین المللی را دریافت کرده  رضایت حداکثری مشتریان را جلب نماید. امروزه محصولات این برند در نمایندگی رزگاز ارائه شده که شما می توانید از آنها دیدن کرده و همچنین برای خرید آنها اقدام نمایید. این نمایندگی ها خدمات پس از فروش این برند را در اختیار کاربران قرار می دهد.

انواع اجاق گازهای مبله با تعداد شعله های متفاوت و مجهز به فر از جمله تولیدات این برند می باشد. علاوه بر آن، این کارخانه در رابطه به طراحی و تولید انواع اجاق گازهای صفحه ای و توکار نیز فعالیت دارد. طراحی ظاهری زیبا و جذاب آنها و همچنین استفاده از مواد اولیه و کیفیت ساخت عالی این محصولات باعث شده تا کاربران از این محصولات استقبال خوبی بکنند. این محصولات به قابلیت های مدرنی مجهز شده اند که این امر باعث شده تا کاربران تمام نیازهای خود در رابطه به پخت و پز را به راحتی برطرف نمایند.

هوم خانه در زمینه ی تعمیرات به عنوان نمایندگی تعمیرات رزگاز در تهران شناخته شده است. این نمایندگی کار تعمیرات لوازم خانگی را با استفاده از تکنسین هایی ماهر انجام می دهد. تخصصی بودن تعمیر در این نمایندگی و همچنین استفاده از قطعات اصل و اورجینال باعث شده تا بعد از تعمیر کیفیت کار و راندمان دستگاه افت پیدا نکند.

نمایندگی تعمیرات رزگاز

نمایندگی تعمیرات رزگاز

هوم خانه نمایندگی تعمیرات رزگاز در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیرات لوازم خانگی رزگاز را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید. شرکت خصوصی رزگاز برای اولین بار در سال 1363 در استان اصفهان و در شهرستان کاشان، در بخش محصولات و لوازم […]

29 فروردین 1399
1 دیدگاه